امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۶:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15366
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۳
تعداد بازدید: 188
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «باسم نعیم» در مصاحبه با الاخبار گفت که با وجود اختلاف دیدگاه‌های ما با ایران و حزب‌الله در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «باسم نعیم» در مصاحبه با الاخبار گفت که با وجود اختلاف دیدگاه‌های ما با ایران و حزب‌الله در برخی مسائل منطقه‌ای اما روابط ما با آنها همچنان وجود دارد.

وی افزود که جنبش حماس با همه کسانی که به مقاومت خدمت می‌کنند، تعامل دارد و روابط ما با ایران و حزب‌الله روابط خوبی است و هرگز اجازه نمی‌دهیم که شکاف در آن ایجاد شود تا دشمن بتواند از طریق آن به وحدت مقاومت ضربه بزند و توجه همگان را از قضیه فلسطین منحرف سازد.

دو روز پیش نیز «محمود الزهار» از رهبران جنبش حماس گفت: رابطه با حزب الله و ایران مانند رابطه با کشورهای عربی و اسلامی خوب است و وجود برخی اختلافات، به این روابط خدشه وارد نمی‌کند.

وی در گفت‌وگو با المنار لبنان درباره بیانیه منتسب به حماس درباره حزب الله افزود: ما در غزه چیزی از این بیانیه نمی‌دانیم لذا درباره محتوای آن سخن نمی‌گویم.

برخی از سران حماس هفته گذشته در نشستی که در قاهره برگزار کرده بودند، با صدور بیانیه ای خواستار خروج حزب الله از سوریه شدند.

الزهار ادامه داد: رابطه با ایران ثابت بوده و تحت تاثیر تغییرات داخلی در ایران قرار نمی گیرد، همچنین هیچ یک از مسئولان ایرانی بر خلاف اخبار منتشره در رسانه های گروهی، درباره قطع یا توقف کمک به غزه مطلبی نگفته‌اند.

به عقیده وی به قدرت رسیدن دکتر حسن روحانی به عنوان نامزد جریان اصلاح طلب به ریاست جمهوری اسلامی ایران باعث ایجاد تغییر در برخورد تهران با حماس و جنبش‌های مقاومت شود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها