امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۳:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153671
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۷:۰۰
تعداد بازدید: 274
به گزارش «پیروان مــوعــود»، امام جماعت مسجد واشنگتن تأکید کرد پرهیز شیعیان از خشونت، نقشه های صهیونیستها و وهابیت را خنثی کرده است.عبدالعلیم موسی در ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، امام جماعت مسجد واشنگتن تأکید کرد پرهیز شیعیان از خشونت، نقشه های صهیونیستها و وهابیت را خنثی کرده است.

عبدالعلیم موسی در گفتگویی درباره کشتار شعییان در نیجریه گفت پیروان اهل بیت در سراسر جهان هدف حمله هستند و ما شاهد کشتار و اذیت و آزار آنها در پاکستان و افغانستان و بحرین و شرق عربستان سعودی هستیم و اکنون نیز شیعیان در نیجریه قتل عام می شوند. با وجود این ظلم و ستمها و خشونتها علیه شیعیان، آنها هرگز با خشونت واکنش نشان نداده اند. اما عربستان سعودی و صهیونیستها و آمریکا امیدوار بودند شیعیان دست به خشونت می زدند.

 در واقع آنها به نوعی دنبال این هستند شیعیان را به تله بیندازند و آنها را به خشونت وادار کنند تا چهره شان را مخدوش کنند. پاسخ انسان محورانه و غیرخشونت آمیز شیعیان ، قلب مسلمانان را در سراسر جهان چه سنی و چه شیعه گرم کرده است.

 این اولین بار نیست که علامه زکزاکی بازداشت می شود و رژیمهای مختلف او را بارها بازداشت کرده اند. او در چند سال اخیر در گسترش جنبش اسلامی در نیجریه بسیار مؤثر و تأثیرگذار بوده است. او نه فقط در بیداری مسلمانان و آشنا کردن آنها با آموزه های اهل بیت بسیار فعال بود بلکه در برقراری ارتباط و همزیستی مسالمت آمیز بیشتر میان پیروان ادیان مختلف به ویژه میان مسلمانان و مسیحیان بسیار تلاش کرده است. این کارهای او وهابی ها را که میلیاردها دلار در سراسر جهان برای گسترش فتنه و نابودی کشورها خرج کرده اند، به شدت خشمگین کرده است.انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها