امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۹:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153674
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۷:۰۰
تعداد بازدید: 338
به گزارش «پیروان مــوعــود»، مرکز اسلامی «پام بیچ» در ایالت فلوریدای آمریکا دیروز، ۲۸ آذر ماه، درهای خود را به روی مردم گشود تا آن‌ها را با اسلام و ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، مرکز اسلامی «پام بیچ» در ایالت فلوریدای آمریکا دیروز، ۲۸ آذر ماه، درهای خود را به روی مردم گشود تا آن‌ها را با اسلام و مسلمانان بیشتر آشنا کند.

در نتیجه گسترش جرائم ناشی از نفرت علیه مسلمانان، مرکز اسلامی پام بیچ نیز هفته گذشته هدف حمله قرار گرفت.

این مرکز دیروز با برگزاری مراسم درهای گشوده تلاش کرد تا برای مقابله با تصورات منفی علیه اسلام،‌ زمینه را برای شناخت بهتر مردم از اسلام و مسلمانان فراهم کند.

این برنامه با هدف آموزش و معرفی اسلام حقیقی و همچنین محکوم کردن داعش و دیگر گروه‌های تروریستی که برخی از مردم به اشتباه آن‌ها را با آموزه‌های قرآن مرتبط می‌دانند، برگزار شد.

مرکز اسلامی پام بیچ اعلام کرد که احساسات منفی علیه اسلام و مسلمانان از زمان حملات تروریستی اخیر در سن‌برناردینو و پاریس رو به افزایش بوده است.

این مرکز افزود: این روزها به همه مسلمانان به یک چشم نگاه می‌شود و همین سبب شده که عده‌ای به زنان و مردان مسلمان بی‌گناه به خاطر دینشان حمله کنند و مساجد و مراکز اسلامی سراسر کشور را هدف قرار دهند. بنابراین لازم است که ابرها کنار رود و جهل برچیده شود و واقعیت کسانیکه اسلام و مسلمانان را به شکل منفی نشان می‌دهند، معرفی شود.

برنامه روز درهای باز مرکز اسلامی پام بیچ فرصت مناسبی را برای اهالی این منطقه به وجود آورد که به این مرکز بروند و سؤالات خود در مورد دین اسلام و پیروان آن را مستقیماً مطرح کنند.

مرکز اسلامی پام بیچ از سال 2010، همایش‌ها و سمینارهایی را با هدف نشان دادن محکومیت تروریسم از نگاه مسلمانان میزبانی کرده است.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها