امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۵:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153682
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۷:۱۳
تعداد بازدید: 487
تجمع دانشجویان در اعتراض به کشتار شیعیان نیجریه مقابل دفتر سازمان ملل برگزار شد.

به گزارش پیروان موعود، تجمع  اعتراضی پر شور دانشجویان در پی کشتار جمعی از شیعیان نیجریه و عدم پیگیری و سکوت نهادهای بین المللی به همراه آحاد مردم بعد از ظهر امروز در مقابل دفتر سازمان ملل برگزار شد.

 

در این تجمع با در دست داشتن پلاکارد و سردادن شعارهایی اعتراض خود را به کشتار شیعیان در نیجریه اعلام کرده و اقدام ارتش این کشور را در حمله به شیعیان محکوم کردند.

 

تجمع کنندگان شعارهای «هیهات منا الذله»،«مرگ بر آل سعود»، «مرگ برآمریکا»، «ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند»، «مرگ بر وهابی» سر دادند.

 

یک عضو بسیج دانشجویی دانشگاه تهران: این اقدامات موجب اعتلای اسلام است نه توقف آن

 

 نعیم، عضو بسیج دانشجویی دانشگاه تهران در جمع تجمع کنندگان ضمن بیان اینکه امروز آماده‌ایم تا بگوییم انقلاب اسلامی ایران مشتی محکم بر همه فسادهای جهانی بود، تصریح کرد: انقلاب اسلامی در سال ۵۷ به رهبری امام خمینی یک اتفاق درونی نبود بلکه انقلابی جهانی بود و موجب عجز سیستم‌های استکباری شد.

 

نعیم گفت: تا دیروز این اتفاق و فاجعه را  به یکدیگر تسلیت می‌گفتیم اما امروز آماده‌ایم تبریک بگوییم، زیرا این گونه مصیبت‌ها موجب اعتلای اسلام است نه توقف آن.

 

مشروح این خبر را اینجا بخوانید.

 

 

حجت الاسلام حسینی: زکزاکی نصر الله دیگر است/ زکزاکی به جنایات فرانسه واکنش نشان داده بود

 

حجت الاسلام سید عبدالله حسینی، از دوستان نزدیک شیخ زکزاکی در این تجمع گفت: ساعت ۱۱ و ۲۹ دقیقه روزی که اتفاق نیجریه رخ داد، با شیخ زکزکی صحبت می کردم و صدای گلوله از پشت تلفن شنیده می شد.

 

مشروح خبر را اینجا بخوانید.

 

 

 

 

 

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها