امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۰:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153698
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۰:۱۳
تعداد بازدید: 150
به گزارش «پیروان مــوعــود»، سخنگوی ارتش یمن با هشدار به رژیم عربستان و ارتش‌های اجاره‌ای‌اش درباره ادامه جنگ افروزی علیه ملت این کشور تصریح کرد ۳۰۰ ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، سخنگوی ارتش یمن با هشدار به رژیم عربستان و ارتش‌های اجاره‌ای‌اش درباره ادامه جنگ افروزی علیه ملت این کشور تصریح کرد ۳۰۰ هدف نظامی و تاسیسات حیاتی و حساس عربستان در تیررس موشک‌های ارتش و کمیته‌های مردمی یمن قرار دارد.

سرتیپ شرف لقمان سخنگوی ارتش یمن تصریح کرد توانمندی نظامی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن قادر به تغییر معادله جنگ ظالمانه‌ای است که ائتلاف متجاوزان علیه یمن به راه انداخته است و از امروز هرگز در موضع دفاعی نخواهیم بود و حمله به مواضع دشمن متجاوز از اولویت‌های گزینه‌های استراتژیک ما خواهد بود.

لقمان که با خبرگزاری رسمی یمن گفت‌وگو می‌کرد، اظهار داشت 300 هدف نظامی و تاسیسات حیاتی و حساس عربستان سعودی در تیررس موشک‌های ارتش و کمیته‌های مردمی یمن قرار دارد.

وی تصریح کرد ارتش و کمیته‌های مردمی یمن، کنترل اوضاع میدانی را در دست دارد، و ادعای پیشروی دشمن صرفا یک هیاهو و بزرگنمایی رسانه‌ای است، جنگ هنوز به پایان نرسیده و خسارت‌ها و  تلفات کشورهای متجاوز و مزدورانشان در صحنه میدانی در هر ثانیه نشانه واضحی برای این است که پیروزی در نهایت جنگ از آن چه کسی خواهد بود.

سرتیپ لقمان به مزدوران و دنباله‌روهای عربستان متجاوز و همپیمانان این رژیم درباره پیامدهای باقی ماندن در خاک یمن هشدار داد و گفت ضربات و حملات  اخیر ارتش و کمیته‌های مردمی تنها مقدمه‌ای برای ضربات ویرانگرتر و قدرتمندتر علیه آنها خواهد بود.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها