امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۲:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153702
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۰:۱۳
تعداد بازدید: 123
به گزارش «پیروان مــوعــود»، ائتلاف جوانان 14 فوریه بحرین با صدور بیانیه ای افزود: ائتلاف عربستان، هیچ ارتباطی با اسلام ندارد و عربستان نماد و ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، ائتلاف جوانان 14 فوریه بحرین با صدور بیانیه ای افزود: ائتلاف عربستان، هیچ ارتباطی با اسلام ندارد و عربستان نماد و نماینده تروریسم تکفیری و حامی مالی تروریست ها است.

دراین بیانیه آمده است که این ائتلاف خیالی به سرکردگی عربستان پس ازآن ایجاد شد که ماهیت تروریستی بودن این کشور و جنایت های آن در حق ملت های بحرین، یمن، سوریه و عراق برای همه آشکارشده است.

ائتلاف جوانان 14 فوریه بحرین تاکید کرد که عربستان به عنوان حامی اصلی تروریسم درجهان برای سرپوش گذاشتن بر شکست های پی درپی خود در همه صحنه ها و زمینه ها اقدام به اعلام تشکیل این ائتلاف خیالی کرده است.

این تشکل انقلابی بحرینی با به سخره گرفتن ادعاهای ضد تروریستی آل سعود افزود: سعودی ها همان کسانی هستند که همه امکانات رسانه ای، اقتصادی و سیاسی خود را برای ترویج اندیشه های خطرناک و تروریستی در اختیار مبلغان وهابی و تکفیری قراردادند.
ائتلاف جوانان 14 فوریه بحرین اضافه کرد: سیاست رژیم بحرین از سال 2011 در دست ریاض است و به طور مستقیم از ریاض برای بحرین تصمیم گیری می شود و منامه هیچ اطلاعی از عضویت خود در ائتلاف ادعایی عربستان نداشته است.

محمد بن سلمان جانشین ولیعهد سعودی و فرزند شاه این کشور، دوشنبه شب گذشته از تشکیل ائتلافی جدید برای مبارزه با تروریسم متشکل از 34 کشور اسلامی خبر داد.
این درحالی است که برخی از اعضای ائتلاف جدید ادعایی آل سعود از عضویت درآن ابراز شگفتی و اعلام کردند که با آن ها هیچ مذاکره ای در این باره صورت نگرفته است.


انتهای پیام /654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها