امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۰:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153728
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۲۹
تعداد بازدید: 147
به گزارش «پیروان مــوعــود»، جبهه سلفی مصر، رادیو قرآن این کشور را به دلیل حمایت از ارتش مورد هجمه قرار داد و این ایستگاه رادیویی را به دشمنی با ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، جبهه سلفی مصر، رادیو قرآن این کشور را به دلیل حمایت از ارتش مورد هجمه قرار داد و این ایستگاه رادیویی را به دشمنی با اسلام متهم کرد.

محمد عویضه، رئیس رادیو قرآن مصر از هجمه جبهه سلفی‌ این کشور علیه این ایستگاه رادیویی و اتهام این رسانه به دشمنی با اسلام انتقاد کرد.

وی با رد ادعای دشمنی این شبکه با دین اسلام گفت: این ایستگاه رادیویی پیوسته برای گسترش اسلام میانه‌رو در بسیاری از کشورهای جهان تلاش کرده است.

محمد عویضه افزود: رادیو قرآن مصر، نخستین رادیو قرآنی بود که صدای قرآن از آن پخش شد و بسیاری از کشورهای جهان به تأسی از این رادیو، اقدام به تأسیس شبکه‌های رادیویی قرآن کردند.

وی در ادامه حمایت از ارتش مصر را افتخاری ارزشمند دانست و گفت: «ما از سیاست صحبت نمی‌کنیم؛ اما از عشق به وطن و اخلاص صحبت می‌کنیم و این رادیو بر ارزش‌های اخلاقی و مبانی و اصول اسلامی تمرکز دارد».

جبهه سلفی‌ مصر اخیرا رادیو قرآن مصر را به دشمنی با اسلام متهم کرده و در همین راستا، خالد سعید، سخنگوی این جبهه با صدور بیانیه‌ای از حمایت این شبکه قرآنی از ارتش مصر انتقاد و آن را دشمنی با اسلام تعبیر کرد.

خالد سعید در این بیانیه اعلام کرد: فعالیت‌های این شبکه رادیویی، چهره اسلام و پیامبر(ص) را مخدوش می‌کند.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها