امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۶:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153732
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۲۹
تعداد بازدید: 257
به گزارش «پیروان مــوعــود»، مجمع علوی های ترکیه در بیانیه ای، حملات خون بار نظامیان ارتش نیجریه علیه شیعیان آن کشور و سیاست های امپریالیسم بین الملل ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، مجمع علوی های ترکیه در بیانیه ای، حملات خون بار نظامیان ارتش نیجریه علیه شیعیان آن کشور و سیاست های امپریالیسم بین الملل برای ایجاد تفرقه میان مسلمانان را محکوم کرد.

به گزارش پایگاه خبری شیعیان ترکیه (اهل بیت عالیم لری)، مجمع علوی های ترکیه در بیانیه ای کشته و زخمی شدن صدها نفر از شیعیان نیجریه در حملات خونبار ارتش این کشور را به شدت محکوم کرد.

در این بیانیه آمده است: بدون شک حملات خون بار نظامیان ارتش نیجریه به حسینیه بقیه الله شیعیان و خانه شیخ ابراهیم الزکزاکی رهبر جامعه شیعیان این کشور یکی دیگر از توطئه های امپریالیسم بین الملل با هماهنگی وهابیون در عربستان برای ایجاد تفرقه میان امت اسلامی است.

این بیانیه با تاکید بر ادامه توطئه های استکبار در عراق، سوریه، افغانستان، پاکستان، یمن و نیجریه برای کشتار مسلمانان، اضافه کرد: تشکیل به اصطلاح ائتلاف اسلامی به سرکردگی عربستان نیز گام دیگری در این جهت می باشد.

حملات خون بار اخیر نظامیان ارتش نیجریه به حسینیه بقیه الله شیعیان و خانه شیخ ابراهیم الزکزاکی رهبر جامعه شیعیان این کشور در شهر زاریا در ایالت کادونا که مهمترین شهر شیعه نشین نیجریه به شمار می رود، به کشته شدن حدود 500 نفر و زخمی شدن صدها نفر از شیعیان این کشور منجر شد.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار