امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۰:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153734
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۲۹
تعداد بازدید: 213
به گزارش «پیروان مــوعــود»، معاون امنیتی وزیر کشور با تکذیب سخنان روز گذشته هاشمی رفسنجانی گفت: موضوع ورود برخی افراد برای بمب‌گذاری در سه نقطه کشور ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، معاون امنیتی وزیر کشور با تکذیب سخنان روز گذشته هاشمی رفسنجانی گفت: موضوع ورود برخی افراد برای بمب‌گذاری در سه نقطه کشور صحت ندارد.

حسین ذوالفقاری معاون امنیتی وزیر کشور صبح امروز در جمع خبرنگاران به اظهارات روز گذشته هاشمی رفسنجانی در همایش «وحدت حوزه و دانشگاه» که دانشگاه آزاد اسلامی در واحد یادگار امام (رحمه الله علیه) برگزار شده یود واکنش نشان داد و گفت: موضوع مطرح شده درباره ورود برخی افراد برای بمب گذاری در سه نقطه از کشور صحت ندارد.

هاشمی رفسنجانی در این سخنان گفته بود: «چند روز پیش 3 نفر از شرق کشور وارد شدند و مأموریت داشتند که حرم امام رضا (علیه السلام)، قم و نمازجمعه را منفجر کنند، به آنها گفته بودند شما می‌روید روحانیون یا پاسداران را می‌کشید وقتی آمدند در نمازجمعه تهران با فضا آشنا شدند دیدند که انبوه مردم حاضر هستند و یکی از آنها گفته بود که من برای کشتن مردم نیامدم و این کار را نمی‌کنم. دومی هم این کار را نکرد سومی هم خواست فرار کند او را گرفتند دونفر بعدی را هم گرفتن و حالا حقایقی را مطرح کرده‌اند.»

ذوالفقاری در ادامه اظهارت خود در جمع خبرنگاران افزود: در سال گذشته برنامه ریزی کرده بودند که اقداماتی راانجام دهند ولی قبل از اقدام جلوی آنها گرفته شد.

وی ادامه داد: دشمنان یک سری اهدافی را تعیین کرده اند از آن سوی مرزها ولی قبل از وارد شدن عملیات آنها خنثی شد و تجهیزات آنها ضبط شد.

معاون امنیتی وزیر کشور گفت: از ابتدای امسال فقط دومورد تهدید وجود داشته است، در ایام اربعین تهدیداتی از آن سوی مرزها داشتیم.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها