امروز : پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 23
۰۴:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153759
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۹:۲۷
تعداد بازدید: 245
به گزارش پیروان مــوعــود ، در ادامه خبرها درباره خشونت بیش از حد پلیس آمریکا،‌ حالا ویدئویی از حمله و تیراندازی مرگبار دو پلیس لس‌آنجلس به ...

به گزارش پیروان مــوعــود ، در ادامه خبرها درباره خشونت بیش از حد پلیس آمریکا،‌ حالا ویدئویی از حمله و تیراندازی مرگبار دو پلیس لس‌آنجلس به یک جوان ۲۳ ساله توجهات را به خود جلب کرده است.

به گزارش پایگاه دیلی صباح چاپ ترکیه، به تازگی فیلمی در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های غربی منتنشر شده که خشونت بی حد و حصر دو پلیس آمریکا علیه جوان ۲۳ ساله را نشان می‌دهد.

این فیلم که با تلفن همراه گرفته شده، ‌روایت حمله و تیراندازی سال ۲۰۱۴ دو مامور پلیس لس‌آنجلس به «نوئل آکولار» جوان ۲۳ ساله است که به مرگ وی منتهی می‌شود.

در این فیلم دو مامور پلیس آمریکا به نام‌‌های «آلبرت مراد» و «خوزه روئیز» ابتدا این جوان ۲۳ ساله را دستبند زده و به کف خیابان می‌کوبند. سپس در حالی که جوان نگون بخت با سر و صورت در کف خیابان است،‌ از پشت به او چند گلوله شلیک می‌کنند.

به دنبال انتشار این فیلم، وکیل خانواده آگولار این ویدئو را «مدرک و نشانه واضحی از قتل و کشتار» خواند.

«هومبرتو گوئیزار» همچنین گفته که در بخشی از این فیلم،‌ یکی از ماموران پلیس درصدد صحنه سازی برای آن بوده که نشان دهد جوان ۲۳ ساله سلاح داشته در صورتی که این چنین نبوده است. ویدیوها
1. farhangnews_165842-482874-1450709424.flv | دانلود فیلم

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار