امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۰۶:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153760
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۹:۲۷
تعداد بازدید: 263
به گزارش پیروان مــوعــود  ـ ابنا ـ یک بانوی مسلمان ایرلندی که خواست نامش فاش نشود، در گفتگویی در یک شبکه رادیویی، از اوضاع بوجود آمده در این ...

به گزارش پیروان مــوعــود  ـ ابنا ـ یک بانوی مسلمان ایرلندی که خواست نامش فاش نشود، در گفتگویی در یک شبکه رادیویی، از اوضاع بوجود آمده در این کشور ابراز نگرانی کرد.

وی در خلال سخنانش به جوانان ایرلندی هشدار می داد و آنان را از پیوستن به صفوف داعش برحذر می داشت.

این بانوی ایرلندی که خود از مسلمانان فعال ایرلندی محسوب می شود، اوضاع بوجود آمده را نگران کننده خواند و اعلام کرد که تعداد زیادی مبلغ داعشی در سطح این کشور و در میان جوانان در حال تبیلغ هستند.

وی همچنین خاطر نشان ساخت که تعدادی مبلغ از عربستان به ایرلند سفر کرده اند و اسلام را آنگونه که می خواهند، نه آنگونه که هست، به مردم آموزش می دهند.

این بانوی ایرلندی تصریح کرد که مبلغان عربستانی در حال تبیلغ اسلام افراطی و رادیکال هستند و جوانان را به سمت داعش دعوت می کننند.

وی در پایان این گفتگوی رادیویی، از مبلغان مسلمان درخواست کرد که به این کشور سفر کنند و اسلام حقیقی و رحمانی را در میان جوانان تبلیغ کند.

عربستان سعودی با انجام هزینه های بسیار سنگین به تربیت مبلغان وهابی می پردازد، سپس آنان را به کشورهای مختلف جهان می فرستد تا تفکرات وهابیت را در میان جوامع اسلامی و غیر اسلامی تبلیغ کنند.

علاوه بر این، عربستان که پشتیبان مالی و فکری داعش محسوب می شود، در تبلیغ این گروه تروریستی در اقصی نقاط جهان، نقص فزاینده ای دارد.

 

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها