امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۱:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153768
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۲۱:۴۱
تعداد بازدید: 255
به گزارش «پیروان مــوعــود»، وزارت کشور تونس روز دوشنبه با صدور بیانیه ای اعلام کرد که یک شبکه تروریستی در منطقه «بنزرت» در شمال این کشور که در زمینه ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، وزارت کشور تونس روز دوشنبه با صدور بیانیه ای اعلام کرد که یک شبکه تروریستی در منطقه «بنزرت» در شمال این کشور که در زمینه عضوگیری از میان زنان فعالیت داشته را از بین برد.

 در این بیانیه ذکر شده که این شبکه، زنان را برای ازدواج با تروریست هایی که در خارج از این کشور می جنگند، به کار می گرفته است.

در جریان عملیات نیروهای امنیتی تونس برای متلاشی کردن این شبکه تروریستی، 4 نفر بازداشت شدند.

وزارت کشور تونس بدون اشاره به زمان بازداشت عاملان این شبکه، اعلام کرد که یگان های ضد تروریسم هدایت عملیات حمله به این شبکه رادیکال «تکفیری» را برعهده داشتند.

وزارت کشور تونس یادآور شد که عناصر این شبکه، از میان زنان جوان به ویژه دختران برای اعزام آنها به مناطق جنگی جهت ازدواج با عناصر تروریستی عضوگیری می کردند.

براساس این گزارش، مقام های تونس از زمان وقوع انفجار در یک اتوبوس در این کشور که اوایل آذر ماه روی داد، بر سطح تدابیر امنیتی و بازداشت مظنونان افزوده اند. در جریان حمله آن زمان که داعش مسئولیت آن را برعهده گرفت، 12 گارد ریاست جمهوری کشته شدند.

برآورد شده است که 6 هزار تونسی برای ملحق شدن به سازمان های تروریستی به سوریه، عراق و لیبی سفر کرده اند.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها