امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۲:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153772
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۲۱:۴۱
تعداد بازدید: 236
به گزارش «پیروان مــوعــود»، نیروهای جنبش جدایی خواه جنوب یمن روز دوشنبه قصر معاشیق مقر اقامت عبدربه منصورهادی رییس جمهوری مستعفی این کشور را در عدن ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، نیروهای جنبش جدایی خواه جنوب یمن روز دوشنبه قصر معاشیق مقر اقامت عبدربه منصورهادی رییس جمهوری مستعفی این کشور را در عدن محاصره کردند.

نیروهای جنبش جنوب همچنین پرچم پبشین جمهوری یمن جنوبی را در ساختمان استانداری عدن برافراشتند.

درحالی که دولت مستعفی یمن روز دوشنبه درباره تمدید 7 روزه آتش بس در یمن سخن گفته است، جنگنده – بمب افکن های عربستان امروز نیز مناطق مختلف یمن را بمباران کرده که بر اثر آن 11 غیر نظامی کشته و ده ها تن دیگر زخمی شدند.

در حمله امروز جنگنده های عربستانی به شهرک مسکونی الشهدا واقع در منطقه «الحالی » استان الحدیده، دستکم 6 غیرنظامی از جمله چند کودک کشته و ده ها تن دیگر زخمی شدند.
بمب افکن های عربستان و متحدانش از ساعت های اولیه اعلام آتش بس، آن را نقض کرده و در روزهای اخیر به چند استان حمله هوایی کردند که منجر به کشته و زخمی شدن ده ها غیرنظامی یمنی شد.

عربستان و 9 کشور عربی دیگر با حمایت آمریکا از ششم فروردین 94، حملات هوایی و دریایی علیه یمن را آغاز کردند و تاکنون بیشتر تأسیسات زیربنایی، خدماتی، بیمارستان ها، مدارس و حتی خانه های مسکونی مردم این کشور را بمباران و منهدم کرده اند.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار