امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۱:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153775
تاریخ انتشار: ۱ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۰۹:۱۱
تعداد بازدید: 722
گروه فرهنگی - مهدوی پیروان موعود؛ تخفیف ویژه فروش کتاب « ادموند » به مناسبت ایام آغاز امامت امام عصر (عج)

گروه فرهنگی - مهدوی پیروان موعود؛

تخفیف ویژه فروش کتاب « ادموند » به مناسبت ایام آغاز امامت امام عصر (عج)


داستان کتاب:
ادموند پارکر، جوانی مسیحی از خانواده‌ای بسیار معروف و سرشناس انگلیسی، دکترای رشته حقوق و از دانشجویان نخبه است. رؤیاهای وحشتناکی گاه‌گاه به سراغش می‌آید که معنی آن‌ها را نمی‌فهمد، گاهی اوقات احساس می‌کند عیسی مسیح (ع) در آن خواب‌ها برای نجاتش می‌آید، پس بر آن می‌شود که به جستجوی حقیقت آن‌ها بپردازد اما کسی نمی‌تواند کمکش کند تا اینکه دست سرنوشت او را به سویی سوق می‌دهد و ادموند در مسیر سختی برای یافتن حقیقت واقع می‌شود.
در مسیر دشوار رسیدن به حقیقت، دختر جوان مسلمانی سر راهش قرار می‌گیرد که برای او نشانه‌ای می‌شود از جانب خداوند، نشانه‌ای حاکی از عشق عمیق و پیوند قلبی او به اسلام، پس تصمیم به ازدواج با ملیکا و مشرّف شدن به دین اسلام می‌گیرد که همین مسئله سرآغاز بزرگ‌ترین دردسر زندگی‌اش می‌شود.
در جریان اتفاقاتی با فشار دست‌های پنهان صهیونیسم مجبور به جدایی از همسرش می‌شود و تا نزدیکی مرگ می‌رود اما معجزه‌ای او را به زندگی برمی‌گرداند و در دلش امید دارد که روزی عشقش را دوباره پیدا می‌کند. بعد از گذشت دو سال فراق و جدایی، موقعیتی فراهم می‌شود که از انگلستان فرار کند و برای یافتن همسرش به ایران بیاید، اما در ایران متوجه می‌شود که باید به عراق سفر کند....
ادموند، نماد همه انسان‌های آزاده و متدینی است که برای یافتن نور حقیقت و آن یگانه منجی موعود از مسیرهای صعب‌العبور می‌گذرند تا خود را به آن آخرین حجّت خداوند بر روی زمین برسانند و چه‌بسا که در این راه متحمل رنج‌های فراوان شوند اما عشق سوزان و چشمه جوشان ایمانشان به آن حضرت، آن‌ها را در رسیدن به این هدف نهایی یاری می‌رساند.


علاقمندان برای خرید این کتاب از طریق تلگرام به شماره 09212127507 پیغام بگذارند.

سود حاصل از فروش این کتاب در فعالیت های مهدوی هزینه خواهد شد لطفا با خرید این کتاب از ما حمایت کنید.

تخفیف ویژه به مناسبت اغاز امامت حضرات حجت

 

 

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها