امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۲۲:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153795
تاریخ انتشار: ۱ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۲۹
تعداد بازدید: 206
به گزارش پیروان مــوعــود ، مجتبی شاکری درجریان دویست و هجدهمین جلسه علنی شورای شهر تهران با اشاره به اینکه اعضای شورا نسبت به پدیده‌هایی چون ...

به گزارش پیروان مــوعــود ، مجتبی شاکری درجریان دویست و هجدهمین جلسه علنی شورای شهر تهران با اشاره به اینکه اعضای شورا نسبت به پدیده‌هایی چون مرگ خاموش در جلسه امروز تذکراتی را مطرح کردند، گفت: می‌خواهم از خطر نوعی دیگر از مرگ خاموش خبر دهم که هویت و ارزشهای ما را از بین می‌برد.

 وی با بیان اینکه 50 رمان با مجوز وزارت ارشاد منتشر شده که اعتقادات ما را به طور جدی زیر سوال می‌برد، اظهار داشت: برخی از این رمان‌ها ترجمه و برخی دیگر داخلی است.

 به گفته شاکری این رمان‌ها اخلاقیات را به تمسخر می‌گیرند و از تفکر سکولار دفاع می‌کند و به عبارت دیگر سبک زندگی فاسد را تبلیغ می‌کند.

 این عضو شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: در شرایطی که غرب به لحاظ درونی دچار فروپاشی اخلاقی شده است جاری شدن چنین تفکراتی درجامعه صحیح نیست و برهمین اساس درباره مرگ خاموشی که به دنبال انتشار چنین محتواهایی رخ می‌دهد اعلام خطر جدی می‌کنم.

 وی گفت: خطر وارونگی فرهنگی و مکتب امام خمینی (ره) و اهانت به جایگاه ولایت فقیه بسیار جدی است و برای اثبات وقوع آن خلاصه 50 رمان مذکور را به زودی در سایت منتشر می‌کنم.

منبع: تسنیم

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها