امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۷:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153800
تاریخ انتشار: ۱ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۹:۱۷
تعداد بازدید: 282
به گزارش «پیروان مــوعــود»، کمیته‌های مردمی و ارتش یمن امروز منطقه عسیر عربستان را هدف گلوله‌باران خمپاره‌ای خود قرار دادند.پس از شلیک یک موشک ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، کمیته‌های مردمی و ارتش یمن امروز منطقه عسیر عربستان را هدف گلوله‌باران خمپاره‌ای خود قرار دادند.

پس از شلیک یک موشک «قاهر-1» به شرکت نفتی «آرامکو» در جازان عربستان، ارتش یمن امروز منطقه عسیر را هم هدف گلوله‌های خمپاره قرار داد.

به گزارش شبکه المسیره، یگان پشتیبانی توپخانه‌ای در ارتش یمن با همکاری کمیته‌های مردمی تعدادی از نقاط نظامی وابسته به عربستان را در قله‌های ارتفاعات «الشیبانی» در عسیر گلوله‌باران کردند.

شبکه المسیره با بیان اینکه «خودروهای امدادی سعودی بلافاصله به منطقه اعزام شدند»، گزارش کرد که در این گلوله‌باران چندین نظامی سعودی کشته شدند.

بنا بر این گزارش، ارتش یمن همچنین یک خودرو نظامی و چندین عدد از استحکامات نظامی عربستان را در قله‌های الشیبانی هدف قرار داد و منهدم کرد.

همچنین پایگاه «المحضار» و تجمعات سربازان سعودی در پشت مجتمع دولتی در «الربوعه» نیز هدف گلوله‌باران قرار گرفت.

گلوله‌باران  عسیر عربستان توسط ارتش یمنگلوله‌باران  عسیر عربستان توسط ارتش یمن

یمن 10 ماه است که شاهد حملات شدید هوایی عربستان به نقاط مختلف در این کشور است. فقط استان صعده در شمال یمن طی 10 ماه اخیر شاهد 9 هزار حمله هوایی بوده است.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها