امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۶:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153804
تاریخ انتشار: ۱ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۹:۱۷
تعداد بازدید: 271
به گزارش «پیروان مــوعــود»، شبکه خبری السومریه نیوز به نقل از رسانه های استرالیایی اعلام کرد که مقامات استرالیا ۱۵ عربستانی را به دلیل اتهاماتی نظیر ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، شبکه خبری السومریه نیوز به نقل از رسانه های استرالیایی اعلام کرد که مقامات استرالیا ۱۵ عربستانی را به دلیل اتهاماتی نظیر تررویسم، جاسوسی و تهدید امنیت ملی این کشور، بازداشت و از این کشور اخراج کردند.

رسانه های این کشور با اشاره به اینکه نیروهای استرالیا ۱۵ عربستانی را که به بهانه اخذ فرصت مطالعاتی در یکی از دانشگاههای این کشور وارد استرالیا شده بودند، بازداشت کردند، اعلام کردند: نگرانی مقامات استرالیایی از آنجاست که یکی از این عربستانی ها در انفجارات انتحاری شش ماه گذشته عراق دست داشته است.

این رسانه ها همچنین اعلام کردند که این انتحاری عربستانی که نامش «مشعل السحیمی» است، براساس بورس تحصیلی در رشته زبان انگلیسی واردسیدنی شده بود اما سپتامبر ۲۰۱۴م،سیدنی را به مقصد مناطق درگیری در سوریه و عراق ترک کرد و ماه ژوئن از طریق یک عملیات انتحاری، نیروهای ارتش عراق را در شهر الرمادی عراق هدف قرار داد.

خانواده این انتحاری عربستانی در آن زمان اعلام کرده بودند که فرزندنشان پس از اقامت یک ساله در سیدنی، ایدئولوژِی افراطی درپیسش گرفته است.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها