امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۲۱:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153807
تاریخ انتشار: ۱ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۹:۱۷
تعداد بازدید: 165
به گزارش «پیروان مــوعــود»، حزب «اتحاد و تغییر» موریتانی دولت این کشور را به دلیل تعطیلی برخی مؤسسات قرآن به جنگ با کلام وحی متهم کرد.حزب معارض ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، حزب «اتحاد و تغییر» موریتانی دولت این کشور را به دلیل تعطیلی برخی مؤسسات قرآن به جنگ با کلام وحی متهم کرد.

حزب معارض «اتحاد و تغییر» موریتانی، دیروز، ۳۰ آذرماه، با صدور بیانیه‌ای دولت این کشور را به دلیل جنگ بی‌امان علیه مؤسسات علوم دینی، مهدها و مؤسسات قرآنی به جنگ با قرآن و هدف قراردادن این کتاب الهی متهم کرد.

در این بیانیه آمده است:  دولت موریتانی با بستن مؤسسات قرآن تلاش می‌کند از موضوع «جنگ با تروریسم» که بهانه‌ای برای هدف قراردادن هویت ملت‌های اسلامی و قرآن کریم است، سوءاستفاده کند.

حزب معارض اتحاد و تغییر موریتانی در ادامه این بیانیه، مخالفت شدید خود را با سیاست‌های دولت این کشور در راستای بستن مراکز و مؤسسات دینی و قرآنی که با هدف ریشه‌کن کردن علوم دینی و جنگ با قرآن اجرا می‌شود، اعلام کرد.

این حزب سیاسی موریتانی در پایان توهین به هویت ملت‌ها به شیوه‌های مختلف را رد کرد و از مقامات این کشور خواست که سریعا از تصمیم خود مبنی بر بستن مؤسسات و مهدهای قرآن عقب‌نشینی کنند.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها