امروز : پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 21
۱۹:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153851
تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۹:۰۴
تعداد بازدید: 259
به گزارش «پیروان مــوعــود»، فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران ، حوزه درمان را یکی از برنامه های مردم یاری سپاه در مناطق محروم عنوان کرد و گفت: ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران ، حوزه درمان را یکی از برنامه های مردم یاری سپاه در مناطق محروم عنوان کرد و گفت: در یک ماه گذشته هزار و 235 پروژه محرومیت زدایی در سایر حوزه ها در این مناطق افتتاح شده است.

 سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور در مراسم افتتاح 10بیمارستان صحرایی سپاه در مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان، افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کنار تامین امنیت سیستان و بلوچستان و مناطق مرزی این استان، رویکرد مردم یاری و محرومیت زدایی را نیز در راستای برقراری امنیت پایدار دنبال می کند.

وی ادامه داد: بیمارستان های صحرایی سپاه از سال 89 به صورت سیار در هر نقطه ای از کشور که نیاز باشد خدمات ارائه می کنند.
پاکپور با بیان اینکه 9 بیمارستان سپاه در کشور مجهز به بیمارستان صحرایی سیار هستند، گفت: تاکنون 19 بیمارستان صحرایی در سیستان و بلوچستان راه اندازی شده است.
وی اضافه کرد: 10 بیمارستان نیز از امروز به طور همزمان افتتاح می شود که به طور قطع ، راه اندازی این بیمارستان ها در مناطق محروم استان ، باعث خیر و برکت برای مردم منطقه خواهد بود.

فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: با برپایی 19 بیمارستان صحرایی در گذشته در استان سیستان و بلوچستان خدمات دهی به 850 هزار نفر و انجام هشت هزار عمل جراحی صورت گرفته است.
پاکپور اضافه کرد: برپایی این بیمارستان ها در مناطق محروم تاثیر بسزایی در تامیت امنیت پایدار منطقه دارد.

وی افزود: تمام خدمات در این بیمارستانها رایگان است و در صورت نیاز به تداوم روند درمانی ،بیمار به بیمارستانهای عقبه منتقل شده و روند درمانی تا پایان بدون دریافت هزینه دنبال می شود.
پاکپور اضافه کرد: در بیمارستان های صحرایی با انتقال تجهیزات جانبی مانند رادیولوژی و سی تی اسکن به صورت پرتابل،امکان ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی از جمله جراحی مغز و اعصاب مهیا شده است.

فرمانده نیروی زمینی سپاه اظهار داشت: امکان انتقال تجهیزات به صورت پرتابل در کنار بیمارستانهای صحرایی توسط جهاد خودکفایی و بهداری نیروی زمینی سپاه فراهم شده است.
پاکپور گفت: از ساعات اولیه ، برپایی این بیمارستانها با استقبال مردم مواجه شده که انجام خدمات درمانی به صورت روان در حال انجام است.


انتهای پیام /654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها