امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۸:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153853
تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۹:۰۴
تعداد بازدید: 262
به گزارش «پیروان مــوعــود»، انتشار پرتره نقاشی شده از سردار قاسم سلیمانی در صفحه فیسبوک عربی شبکه العالم، در ساعات نخست، استقبال گسترده کاربران ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، انتشار پرتره نقاشی شده از سردار قاسم سلیمانی در صفحه فیسبوک عربی شبکه العالم، در ساعات نخست، استقبال گسترده کاربران عرب را به دنبال داشت.

اظهار نظرهای کاربران درباره این تصویر و نیز در خصوص نقش بی بدیل سردار سلیمانی در نبرد با تروریسم در کشورهای منطقه، حاکی از تأثیر حضور سردارانی همچون سلیمانی در هدایت و فرماندهی روند تأمین امنیت و نابودی تهدیدات به ویژه در عراق و سوریه است.

در یکی از نظرات کاربران آمده است: همچنان که رسول خدا (صلی الله علیه وآله) از سلمان فارسی در نبرد خندق کمک گرفت و درباره او فرمود: "سلمان از اهل بیت ماست” و او سلمان محمدی نامیده شد؛ ما نیز به تبعیت از رسول خدا (صلی الله علیه وآله) از نواده سلمان یعنی قاسم سلیمانی کمک گرفتیم و به کسانی که این کار خوش ندارند، می گوییم: "سلیمانی از اهل سوریه است”.
کاربر دیگری نوشته است: قاسم سلیمانی کابوس هراس انگیز آمریکا و صهیونیسم است…

در اظهار نظر یکی دیگر از کاربران آمده است: دامان زنان ایران و لبنان و عراق و سوریه و یمن، جز قهرمان نمی پرورد و زنان وهابی هم جز ننگ و عار و جز پستی و فسق چیزی به جامعه تحویل نمی دهند.

و در نظر دیگری می خوانیم: صاحب این تصویر، خاری در چشم دشمنان و منافقان امت است…


انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها