امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۱:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153871
تاریخ انتشار: ۴ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۸:۲۱
تعداد بازدید: 363
امیرقطبی مدیرپخش فیلمیران نیز در گفت و گوبا خبرنگار سینمایی فارس درباره فروش فیلم «مدت معلوم» توضیح داد: این فیلم در 23 سالن سینما به ...

امیرقطبی مدیرپخش فیلمیران نیز در گفت و گوبا خبرنگار سینمایی فارس درباره فروش فیلم «مدت معلوم» توضیح داد: این فیلم در 23 سالن سینما به نمایش درآمده و در 9 روز نمایش در تهران با اقبال مواجه شده است. فیلم در تهران به فروش 310 میلیون تومان رسیده است.

وی در ادامه گفت: شب گذشته در سینماهای کوروش، ایران، آزادی، ماندانا، شکوفه، ملت سانس فوق العاده داشتند . این فیلم شب گذشته در تهران به فروش 68 میلیون تومان دست یافت و اکران شهرستان آن از چهارشنبه (2 دی) آغاز شده است.

محمدرضا صابری مدیرعامل شرکت پخش نور تابان درباره فیلم سینمایی «محمد رسول الله(ص)» توضیح داد: تیزر جدید فیلم از روز شنبه در ایام هفته وحدت از تلویزیون پخش خواهد شد. تعداد سینماهای فیلم محدود شده و شب گذشته با در اختیار داشتن تنها 9 سالن سینما در تهران به فروش 22 میلیون تومان در تهران دست یافت. هم اینک فروش کل فیلم 15 میلیارد و 300 میلیون تومان است.

غلامرضا فرجی مدیر پخش حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی نیز درباره فروش فیلم «شاهزاده روم» گفت: هم اینک فیلم در تهران به فروش 1 میلیارد و 50 میلیو تومان رسیده است. فیلم شب گذشته 17 میلیون تومان در تهران فروش داشته است. فروش کل فیلم به دو میلیارد و 610 میلیون تومان رسید.

فرجی درباره سالن سینمای شاهزاده روم توضیح داد: 15 سالن در اختیار فیلم در تهران است و 35 سالن سینما درشهرستان در اختیار دارد.

وی درباره فروش فیلم «پی 22» توضیح داد: این فیلم به تازگی اکران شده و 12 سالن در اختیار دارد. چهارشنبه 2 میلیون و پنج شنبه (شب گذشته) به فروش 6 میلیون و ششصد دست یافت.

علی شعبانی مدیر پخش دفتر رسانه فیلمسازان درباره فروش فیلم  «پدر آن دیگری» توضیح داد: فیلم سینمایی «پدر آن دیگری» به فروش 500  میلیون تومان در تهران رسید. این فیلم  در شهرستان ها به فروش 110 میلیون دست یافت.  

وی درباره فروش فیلم «شیفت شب» توضیح داد: فیلم در تهران به فروش 720 میلیون تومان و در شهرستان به فروش 130 میلیون تومان رسیده است. در تهران 20 سالن سینما و در شهرستان 25 سالن در اختیار این فیلم است. 

منبع: فارس

پیروان مـوعــود

برچسب ها:
آخرین اخبار