امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۰۷:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153876
تاریخ انتشار: ۴ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۸:۵۸
تعداد بازدید: 209
به گزارش «پیروان مــوعــود»، یک منبع امنیتی در فرماندهی عملیات استان الانبار گفت: زنان الرمادی از نیروهای امنیتی عراق با هلهله و ترانه و توزیع ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، یک منبع امنیتی در فرماندهی عملیات استان الانبار گفت: زنان الرمادی از نیروهای امنیتی عراق با هلهله و ترانه و توزیع شیرینی استقبال کردند.

این منبع افزود: زنان الرمادی باوجود بمباران و درگیری مسلحانه به صورت خودجوش به خیابان های این شهر آمدند تا از ورود نیروهای امنیتی و بسیج مردمی عراق استقبال و پذیرایی کنند.

وی ادامه داد: مناطق مسکونی که نیروهای امنیتی توانستند آنجا را پاکسازی کنند، شاهد خروج زنانی بود که از سربازان و نیروهای امنیتی به علت تلاش های فراوانشان سپاسگزاری می کردند.

این منبع گفت: نیروهای امنیتی عراق از زنان خواستند تا برای حفظ جانشان به منازلشان برگردنند.

در همین حال، «عبدالغنی اسدی» فرمانده مبارزه با تررویسم در گفتگوی مطبوعاتی گفت: نیروهای امنیت وارد مرکز شهر الرمادی شدند و گروهک تروریستی داعش با استفاده از بمب های جدید با نیروهای امنیتی عراق مبارزه می کنند.

اسدی افزود: داعش هرگز نمی تواند اراده مردان ما را به زانو در آورد و نیروهای امنیتی با کمک سرویس مبارزه با تروریسم و پلیس الانبار و تانک‌ها و جنگنده های ارتش و ائتلاف پیشروی خود را در الرمادی ادامه می دهد.

 

انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها