امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۲:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153880
تاریخ انتشار: ۴ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۲۱:۲۱
تعداد بازدید: 184
به گزارش «پیروان مــوعــود»،دفتر حیدر العبادی نخست وزیر عراق با صدور بیانیه ای اعلام کرد: حیدر العبادی پس از بازگشت از چین از اتاق عملیات مشترک ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»،دفتر حیدر العبادی نخست وزیر عراق با صدور بیانیه ای اعلام کرد: حیدر العبادی پس از بازگشت از چین از اتاق عملیات مشترک بازدید به عمل آورده و از نزدیک در جریان روند عملیات نظامی در الرمادی قرار گرفته است.

نبرد تمام عیار خیابانی

این در حالی است که نبرد در الرمادی همچنان ادامه دارد و درگیری ها در مناطق مسکونی است.جنگ در الرمادی به جنگ خیابانی تمام عیار تبدیل شده است زیرا مناطقی که در آن نبرد جریان دارد کوچه و معابر باریک و تنگ است که ورود تانک و نفربرها به آن دشوار است.

به گفته منابع عراقی این شرایط اوضاع را سخت تر کرده است.

این منابع تاکید کردند که داعش راهی برای فرار از شهر ندارد و تروریست های داعش یا باید خود را تسلیم کنند یا کشته خواهند شد.

منابع عراقی افزودند: پیشروی نیروهای عراقی در الرمادی به سبب شرایط مناطق مسکونی و این که نبرد در مناطق قدیمی الرمادی در جریان است به کندی صورت می گیرد.

عید الکربولی سخنگوی شورای استان الانبار عراق نیز گفت: نیروهای امنیتی از دو محور جنوبی و غربی در الرمادی پیشروی کرده اند اما جنگ همانند یک جنگ کلاسیک نیست و خیابان به خیابان است.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها