امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۵:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153894
تاریخ انتشار: ۵ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۳:۰۶
تعداد بازدید: 165
به گزارش «پیروان مــوعــود»، رئیس فدراسیون اتحادیه های مسلمانان در شمال فرانسه اعلام کرد: تعدادی از مسلمانان شامگاه جمعه هنگام برگزاری مراسم مذهبی شب ...

چهره دیگری از مسلمانان فرانسه برای مسیحیانبه گزارش «پیروان مــوعــود»، رئیس فدراسیون اتحادیه های مسلمانان در شمال فرانسه اعلام کرد: تعدادی از مسلمانان شامگاه جمعه هنگام برگزاری مراسم مذهبی شب میلاد حضرت عیسی مسیح (علیه السلام) به شکلی نمادین از یک کلیسا در این منطقه محافظت کردند.

 عبدالقادر عوسج   Abdelkader Aoussedj گفت : « این کاملا طبیعی است که مسلمانان به دیگر مذاهب احترام می گذارند و این اقدام نشان می دهد آنها- پس از حملات پاریس- درکنار همشهریان خود هستند. »

اتحادیه شهروندان مسلمان پا-دو-کاله Pas-de-Calais در شمال فرانسه از چند روز پیش این اقدام بی سابقه را در کلیسای لنس Lens سازماندهی کرد و هدف از آن این بود « چهره دیگری از مسلمانان نشان داده شود. »

 نماینده فرهنگی این اتحادیه گفت : « ما امیدواریم چنین اقداماتی در همه جا صورت گیرد. به خصوص در این دوره که مسلمانان انگشت نما هستند. این اسلام واقعی است و با اعمال این دیوانگان هیچ ارتباطی ندارد. »

نزدیک به 200 تن از مسیحیان که در این مراسم شرکت کرده بودند این اقدام را تحسین کردند و کشیش در پایان این مراسم از نمایندگان مسلمانان تشکر کرد.

پس از حملاتی که 13 نوامبر در پاریس رخ داد، تدابیر امنیتی شدیدی در ایام میلاد مسیح (علیه السلام) و سال نو برقرار شده است.


انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها