امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۱:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153911
تاریخ انتشار: ۵ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۶:۰۶
تعداد بازدید: 218
به گزارش پیروان مــوعــود،  امیر قلعه نویی سرمربی تراکتورسازی در اقدامی غیر حرفه‌ای در نشست خبری پیش از دیدار تیمش و نفت تهران شرکت نکرد. ...

به گزارش پیروان مــوعــود،  امیر قلعه نویی سرمربی تراکتورسازی در اقدامی غیر حرفه‌ای در نشست خبری پیش از دیدار تیمش و نفت تهران شرکت نکرد. این اتفاق درحالی رخ داد که او صبح امروز (شنبه) به تمرین تیم ملی کشتی رفته بود. قادر رحیم زاده مربی تراکتورسازی که به جای او در نشست حاضر بود گفت: فردا اولین بازی نیم فصل دوم است. به لحاظ فیزیکی تیم‌ها خسته هستند و هر دو تیم به دنبال 3 امتیاز بازی هستند. هر دو تیم 22 امتیازی هستید و این وضعیت کار را برای هر دو تیم یکسان می کند. تیم نفت تهران بسیار تیم خوبی است و کم کم به مسائل فنی اش بهتر می پردازد و از کادرفنی خوبی برخوردار است. با تمام احترامی که برای تیم نفت تهران قئلیم به دنبال سه امتیاز بازی هستیم.

وی درباره محروم و مصدومان تیمش گفت: مصدومی نداریم ولی خلیل زاده و اگوستو سزار محروم هستند.

مربی تراکتورسازی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا قلعه نویی در نشست خبری شرکت نکرد گفت: ایشان کار واجب داشتند و نیامد و به جایش من حاضر شدم.

این در حالی است که امیر قلعه نویی که در نشست خبری پیش از بازی با نفت حاضر نشده بود در بیمارستان ایران مهر حاضر شد تا به عیادت منصور پورحیدری سرپرست استقلال برود.

پورحیدری از هفته گذشته در بیمارستان بستری است.
 

منبع: مشرق

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها