امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۴:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153912
تاریخ انتشار: ۵ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۶:۰۶
تعداد بازدید: 244
به گزارش پیروان مــوعــود، مهدی تاج از خبر منتشر شده مبنی بر لغو دیدارهای لیگ برتر فوتبال در روز یکشنبه اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: من از این موضوع ...

به گزارش پیروان مــوعــود، مهدی تاج از خبر منتشر شده مبنی بر لغو دیدارهای لیگ برتر فوتبال در روز یکشنبه اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: من از این موضوع خبر ندارم و بهتر بود مسئولان کمیته اضطرار در این باره با ما هماهنگی های لازم را انجام می دادند با این حال هیچ فرد مسئولی در این باره به ما حرفی نزده است.

در جلسه کمیته اضطرار که امروز شنبه با برگزاری نمایندگان ارگان های مختلف برگزار شد تصمیم بر این گرفته شد تمامی مسابقات ورزشی روز یکشنبه تهران از جمله لیگ برتر فوتبال در روز یکشنبه لغو شود.

همچنین، معاون عمرانی استانداری تهران پس از جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوا اعلام کرد که دیدار تیم‌های استقلال و سیاه جامگان و همین طور بازی نفت و تراکتورسازی به دلیل شرایط نامساعد هوای تهران، برگزار نخواهد شد. با این حال مهدی تاج اعلام کرده که این موضوع به سازمان لیگ اطلاع داده نشده است.

او گفت: پس از اطلاع از مصوبه جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران، سازمان لیگ تشکیل جلسه خواهد داد تا درباره دو بازی فردا تصمیم‌گیری کند.
 

منبع: مشرق

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها