امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۲:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153918
تاریخ انتشار: ۵ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۷:۴۳
تعداد بازدید: 234
به گزارش «پیروان مــوعــود»، اعضای هسته‌ تروریستی «داعش» بحرین، اعتراف کردند که منفجر ساختن «مسجد بزرگ عالی» اصلی‌ترین هدف آنها بود. نخستین جلسه ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، اعضای هسته‌ تروریستی «داعش» بحرین، اعتراف کردند که منفجر ساختن «مسجد بزرگ عالی» اصلی‌ترین هدف آنها بود.

 نخستین جلسه محاکمه هسته داعش در بحرین نشان داد که «ترکی البنعلی» متهم نخست این پرونده، نظریه پرداز این هسته تروریستی بوده است.

بر اساس این گزارش، نیروهای امنیتی بحرین که یک قبضه تفنگ در دستان یکی از اعضای این هسته‌ تروریستی کشف و ضبط کرده بودند، در جریان بازجویی‌ها مشخص شده که این گروهک تروریستی به دنبال هدف قرار دادن نمازگزاران مسجد شیعیان «عالی» بود.

دادستانی جنایت‌های تروریستی بحرین اعلام کرد که هشت تن از متهمان این پرونده، برای اجرای عملیات انتحاری در اماکن مذهبی این کشور برنامه ریزی می‌کردند.

دادگاه جنائی اول بحرین روند محاکمه 24 متهم هسته تروریستی داعش در این کشور را آغاز کرد و جلسه دوم را به پنجم ماه میلادی آینده به تعویق انداخت.

«احمد حمادی» دادستان کل بحرین تقریبا دو ماه گذشته از کشف این هسته تروریستی خبر داد و با بیان 16 نفر از اعضای این هسته 24 نفره فراری هستند، از برنامه ریزی آنها برای هدف قرار دادن مساجد شیعیان سخن گفت.

«ترکی البنعلی» تابستان سالجاری در پی انفجار تروریستی در مسجد امام «صادق» (علیه السلام) کویت، اعلام کرده بود که عملیات آینده داعش در بحرین خواهد بود.

گروه تروریستی داعش اندکی بعد از انفجار تابستان گذشته مسجد امام صادق (علیه السلام) کویت، مسئولیت آن را بر عهده گرفته بود.

بنا بر اعلام وزارت کشور کویت در حمله تروریستی به مسجد امام صادق (علیه السلام) 27 نفر شهید و 202 تن دیگر زخمی شده بودند.


انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار