امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۶:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15392
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۴
تعداد بازدید: 273
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری المسله، مقتدا صدر از اقدام قطر در میزبانی کنفرانس گروه طالبان افغانستان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری المسله، مقتدا صدر از اقدام قطر در میزبانی کنفرانس گروه طالبان افغانستان ابراز تاسف کرد و خواهان برگزاری تظاهرات در نماز جمعه امروز در مخالفت با این حضور شد.

مقتدا صدر در بیانیه ای که یک نسخه از آن در اختیار پایگاه خبری المسله قرار گرفت، گفت: از میانه روها در هر جا دعوت می کنم که در نماز جمعه و محافل دیگر تظاهرات کنند زیرا پیروزی این طرح به معنی کنار زدن میانه رویی و صلح در منطقه است.

وی ابراز تاسف شدید خود را "از اقدام کشور برادر قطر یعنی میزبانی کنفرانسی با مشارکت طالبان" ابراز داشت.

مقتدا صدر افزود: این گروه (رویکرد) تروریستی (القاعده) را در دستور کار داشته  و دارد و از مسئولان قطری می خواهم که آنها را از کشورشان اخراج کنند و آنها را با آمریکایی ها یکجا گردهم نیاورند زیرا این امر به معنای قانونی کردن اشغالگری و بین المللی کردن آن به شمار می رود.

رهبر جریان صدر "از طرف های بین المللی نظیر سازمان همکاری اسلامی، اتحادیه عرب و سازمان ملل خواست نه تنها جلوی اینکار را بگیرند بلکه جلوی قطر و آمریکا را در این زمینه بگیرند".

قطر چند روز پیش دفتری برای گروه طالبان در شهر دوحه گشود که با استقبال محتاطانه آمریکا روبرو شد.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار