امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۲۰:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15393
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۴
تعداد بازدید: 265
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه الیوم السابع، سفارت آمریکا در قاهره در بیانیه‌ای به اتباع خود نسبت به حضور در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه الیوم السابع، سفارت آمریکا در قاهره در بیانیه‌ای به اتباع خود نسبت به حضور در مکان‌های برگزاری تظاهرات امروز بویژه در منطقه رابعه العدویه در شهر نصر و العباسیه که قرار است گروه‌های مخالف اخوان‌المسلمین در آن تظاهرات برگزار کنند، هشدار داد.

سفارت آمریکا همچنین در بیانیه خود به اتباع خود نسبت به حضور در مکان‌های تظاهرات مخالفان دولت در کورنیش الشاطبی و تظاهرات موافقان دولت در سیدی بشر واقع در اسکندریه هشدار داد و افزود با وجود اینکه اعلام شده است این تظاهرات مسالمت‌آمیز است اما احتمال خشونت در آن وجود دارد.

سفارت آمریکا همچنین اعلام کرد که به دقت مسیرهای تردد کارکنان این سفارت در خارج از قاهره و اسکندریه را زیر نظر دارد و در همین رابطه به وقوع خشونت‌های اخیر در شهرهای شمال و جنوب مصر به دنبال تعیین استانداران جدید اشاره کرد.

در بیانیه سفارت آمریکا همچنین آمده است که این سفارت فراخوان گروه‌های معارض در خصوص برگزاری تظاهرات در روز 30 ژوئن(9 تیر) را تحت نظر دارد و احتمالا پیام‌های امنیتی دیگری در این باره صادر خواهد شد و شهروندان آمریکایی نسبت به این روز نیز آگاه باشند زیرا احتمال وقوع خشونت در این روز نیز وجود دارد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها