امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۸:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153946
تاریخ انتشار: ۵ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۲۲:۲۵
تعداد بازدید: 232
به گزارش «پیروان مــوعــود»، رئیس گروه موسوم به معارضان سوری در اقدامی همسو با جنایات تروریست ها و تأیید آن، از سرکرده «جیش الاسلام» تحت عنوان شهید ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، رئیس گروه موسوم به معارضان سوری در اقدامی همسو با جنایات تروریست ها و تأیید آن، از سرکرده «جیش الاسلام» تحت عنوان شهید یاد کرد و از همه گروه‌های تروریستی خواست که علیه دولت سوریه بسیج شوند.

«زهران علوش» سرکرده گروه تروریستی «جیش الاسلام» از گروه‌های مسلح فعال در سوریه شامگاه جمعه (شب گذشته) در حومه دمشق کشته شد.

جیش الاسلام یکی از سازماندهی‌شده‌ترین گروه‌های مسلح در سوریه و در ریف دمشق است که تحت الحمایه عربستان سعودی قرار دارد.

«خالد خوجه» رئیس آنچه «معارضان سوریه» نامیده می‌شود، در صفحه توئیتر خود در واکنش به کشته شدن علوش ضمن نادیده گرفتن جنایات این تروریست علیه مردم دمشق از وی تحت عنوان «شهید» ‌یاد کرد و از خداوند خواست که «زهران علوش» را در زمره «شهدا» قرار دهد و از او این «شهادت» را قبول کند.

خداوند زهران علوش را در زمره شهدا قرار دهد

گروه‌های تروریستی موسوم به معارض نیز دولت سوریه را تهدید کردند که انتقام کشته شدن علوش را خواهند گرفت.

رئیس معارضان سوری همچنین از گروه‌های تروریستی حاضر در غوطه دمشق خواست که علیه دولت سوریه با هم متحد شوند، شکاف‌ها را پر کنند و مأموریت خود را به سرانجام برسانند.

به گزارش شبکه خبری «العربیه»، ائتلاف معارضان سوریه همچنین با انتشار بیانیه‌ای ادعا کردند که حملات هوایی روسیه به سود گروه‌های تندرو به ویژه داعش است که این مسئله نیز از رهگذر تضعیف شاخه‌های ارتش آزاد است.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها