امروز : سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 28
۲۲:۳۲
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153961
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۳:۰۶
تعداد بازدید: 205
به گزارش پیروان مــوعــود، در پی بروز چندین فقره سرقت از داخل مغازه کسبه خیابان شمشیری تهران؛پرونده ایی در کلانتری 119 مهرآباد جنوبی تشکیل و رسیدگی ...

به گزارش پیروان مــوعــود، در پی بروز چندین فقره سرقت از داخل مغازه کسبه خیابان شمشیری تهران؛پرونده ایی در کلانتری 119 مهرآباد جنوبی تشکیل و رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران تجسس این یگان قرار گرفت.

در ادامه تیمی متشکل از معاونت پیشگیری و تجسس، جهت دستگیری  سارق مغازه و کشف اموال مسروقه وارد عمل شدند و پس از بازبینی فیلم ضبط شده وقوع سرقت توسط دوربین مدار بسته یکی از مغازه ها به ردپای سارقی نوجوان حدودا ۱۴ ساله رسیدند.

 سپس با بکارگیری شیوه نوین پلیسی و اطلاعاتی محل اختفای متهم در خیابان قزوین بدست آمد و نامبرده در یک عملیات ویژه پلیسی دستگیر و به جرم سرقت اعتراف و اظهار داشت که مبلغ مسروقه ۵۰۰ هزار تومان وجه نقد در حال حاضر در داخل منزل وی است.

سرهنگ سید محمد حسینی سرکلانتر پنجم پلیس پایتخت گفت: متهم در طول تحقیقات پلیسی به چندین فقره سرقت مشابه در محدوده یافت آباد و مهرآباد نیز معترف شد که به دلیل کم سن و سال بودنش جهت سیر مراحل قانونی این سارق نوجوان به دادسرای ویژه رسیدگی به جرائم اطفال ارجاع شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها