امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۸:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153978
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۳:۳۵
تعداد بازدید: 212
به گزارش «پیروان مــوعــود»، انجمن اسلامی شهر «توکسان» واقع در ایالت «آریزونا»ی آمریکا به نمایندگی از مسلمانان ساکن این ایالت رکورد بیشترین میزان کمک ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، انجمن اسلامی شهر «توکسان» واقع در ایالت «آریزونا»ی آمریکا به نمایندگی از مسلمانان ساکن این ایالت رکورد بیشترین میزان کمک اهدایی به بانک غذای آریزونای جنوبی را از آن خود کرد.

«پیتر نورباک» مدت 7 سال است که به نمایندگی از بانک غذای آریزونا کمک‌های نقدی و غیرنقدی اهالی و مؤسسات منطقه را جمع‌آوری می‌کند و اعانه‌های دریافتی را صرف خرید آذوقه کرده و در اختیار بانک غذای آریزونا قرار می‌دهد.

کمک هزار دلاری جامعه مسلمان آریزونا اخیرا موجب شد تا 3500 کیلوگرم سیب‌زمینی خریداری شده و در اختیار نیازمندان قرار گیرد.

5 ماه است که انجمن اسلامی شهر وکسان در این طرح مشارکت دارد؛ اما به تازگی مبلغ اهدایی خود را افزایش داده است.

این انجمن همچنین قرار است فردا، ششم دی‌ماه، با همکاری انجمن خیریه کلیساهای متودیست 130 هزار بسته غذایی را آماده کرده و در اختیار افراد نیازمند قرار دهد.

مسعود احمد، از اعضای هیئت مدیره انجمن می‌گوید: این مرکز از سا‌ل‌ها پیش به جمع‌آوری اعانه با هدف فراهم کردن غذا برای گرسنگان و آوارگان پرداخته است؛ اما قصد دارد تلاش‌های خود را در این زمینه افزایش دهد.

وی می‌گوید: با تمام کارهای صورت گرفته، میزان کمک‌های جمع‌آوری شده در مقایسه با تعداد افراد نیازمند همچنان کافی نیست؛ بنابراین نیاز است تلاش بیشتری را در این خصوص انجام دهیم.


انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار