امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 13
۰۵:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15398
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۴
تعداد بازدید: 128
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از مجله الجزیره العربیه، نوری المالکی از دفتر سازمان ملل در عراق خواست تا تمرکز خود را ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از مجله الجزیره العربیه، نوری المالکی از دفتر سازمان ملل در عراق خواست تا تمرکز خود را روی حل مشکل گروهک تروریستی منافقین بگذارد. وی خواهان اخراج آنها در نزدیکترین زمان ممکن از عراق شد.

در بیانیه دفتر نوری المالکی آمده است: نخست وزیر عراق با مارتین کوپلر نماینده دبیرکل سازمان ملل در عراق به مناسبت پایان یافتن دوره ماموریتش در عراق و برعهده گرفتن ماموریت بزرگتر صلح بانی سازمان ملل در جهان ملاقات کرد.

این بیانیه افزود: ملاقات در دفتر رسمی نوری المالکی صورت گرفت و وی در جریان آن از تلاش های کوپلر در دوره ماموریتش در عراق تقدیر و برای ماموریت جدیدش موفقیت آرزو کرد و خواهان هماهنگی و همکاری بیشتر دفتر سازمان ملل در عراق و دولت این کشور شد.

این بیانیه به نقل از المالکی آورده است: بعد از پایان مسائل لاینحل با کویت، ما از دفتر سازمان ملل در بغداد می خواهیم که تمرکز خود را روی حل مشکل سازمان خلق (گروهک تروریستی منافقین) و خارج کردن آنها از عراق در نزدیکترین زمان و اجرای توافقنامه امضا شده با سازمان ملل در این زمینه بگذارد.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار