امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۵:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153983
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۳:۳۵
تعداد بازدید: 229
به گزارش «پیروان مــوعــود»، نماینده پارلمان عراق با تاکید بر رنج و عذاب ملل منطقه از شر وهابیت آل سعود گفت: عربستان با تشکیل ائتلاف موسوم به ضد ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، نماینده پارلمان عراق با تاکید بر رنج و عذاب ملل منطقه از شر وهابیت آل سعود گفت: عربستان با تشکیل ائتلاف موسوم به ضد تروریسم می‌خواهد به نیابت از اسرائیل برای جنگ با گروه‌های مقاومت در منطقه اقدام کند.

«اسکندر وتوت»، نماینده پارلمان عراق در بغداد درباره ائتلاف موسوم به ضد تروریسم که اخیرا عربستان تشکیل آن را اعلام کرده گفت: آل سعود برای فرماندهی جنگی به نیابت از اسرائیل و شیخ‌نشین‌های متحد آن در حاشیه خلیج فارس علیه کشورهایی که گروه‌های ملی مقاومت در منطقه را شامل می‌شوند، آماده می‌شود.

وی افزود: بنابراین کشورهای منطقه که نیروهای ملی مقاومت دارند، از جمله عراق، لبنان، سوریه و ایران برای رویارویی با جنگی آماده می‌شوند که عربستان خائن، اسرائیل و شیخ نشین‌های متحدشان، سرکردگی آن را برعهده دارند.

وتوت با تاکید بر اینکه افراط گرایی و وهابیت سعودی‌ها شیعیان جهان را هدف گرفته است، گفت: ما شرمنده‌ایم که این اصطلاحات را بکار می‌گیریم اما این تندروی وهابیون ما را وادار به این گونه حرف زدن کرده است، امروز ملت‌ها و بخصوص شیعیان در رنج و عذاب از شر وهابیت هستند و نمی‌دانیم چرا زمینه برای عربستان فراهم است و حوادث ناگوار در منطقه با این سرعت پیش می‌رود.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها