امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۹:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153989
تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۰۱:۰۹
تعداد بازدید: 281
به گزارش «پیروان مــوعــود»، داعش بیشتر عناصر خود را با وعده های فریبنده ای چون ازدواج با زنان و دختران سوری، عراقی و بویژه ایزدی هایی که به کالایی ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، داعش بیشتر عناصر خود را با وعده های فریبنده ای چون ازدواج با زنان و دختران سوری، عراقی و بویژه ایزدی هایی که به کالایی در بازار برده فروشی داعش تبدیل شده اند، جذب می کند.
 
 "ابو شجاع دنایی" یکی از معروف ترین تاجران نجات دهنده زنان ایزدی از چنگال داعش می گوید: سعودی ها در مرتبه نخست خرید زنان ایزدی ربوده شده قرار دارند. شمار زیادی از سعودی ها با هدف دستیابی به زنان ربوده شده عراقی و سوری که به عنوان کنیز مورد سوء استفاده قرار می گیرند، جذب داعش می شوند.

ابوشجاع، ثروت فراوان سعودی ها را عامل تبدیل آنها به مهم ترین مشتری بازار برده فروشی داعش عنوان کرد و گفت: برخی از این سعودی ها حتی بیش از دو کنیز خریداری می کنند.

وی افزود: سعودی ها حتی زنانی را که به عنوان کنیز خریداری می کنند، پس از مدتی میان دوستان داعشی خود دست به دست کرده و کنیز جدید را جایگزین می کنند. بر اساس این گزارش، تونسی ها بعد از تروریست های سعودی، در مرتبه دوم این بازار قرار دارند.

ابوشجاع تاکید کرده که عناصر لیبیایی داعش در این زمینه با تونسی ها برابرند و عناصر مصری و اتباع دیگر کشورها در مراتب بعدی قرار دارند.

بر اساس شواهد و قرائن هنوز سرنوشت بیش از 3 هزار زن و دختر ربوده شده ایزدی در مناطق تحت اشغال داعش در عراق، نامعلوم است.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار