امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۵:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154030
تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۲۹
تعداد بازدید: 203
به گزارش  پیروان مــوعــود، حمیدرضا گرشاسبی بعد از حضور در تمرین پرسپولیس در جمع خبرنگاران درباره احتمال تقویت تیم در نیم فصل، با بیان مطلب ...

به گزارش  پیروان مــوعــود، حمیدرضا گرشاسبی بعد از حضور در تمرین پرسپولیس در جمع خبرنگاران درباره احتمال تقویت تیم در نیم فصل، با بیان مطلب فوق اظهار کرد: فعلا که تیم مشکل خاصی ندارد. اینکه تیم باید تقویت شود یا می‌خواهد با همین بازیکنان به کارش ادامه بدهد، بستگی به نظر کادر فنی و برانکو دارد که باید برنامه ریزی شود. البته قرار شد برانکو به یکی از جلسات هیات مدیره بیاید و نیازهای تیم را اعلام کند. هیات مدیره هم در راستای خواسته‌های کادر فنی حرکت می‌کند تا تماشاگران شاد باشند.

وی درباره حضور وزیر ورزش در تمرین هم تاکید کرد: آقای گودرزی از عملکرد پرسپولیس ابراز رضایت کرد و از خوردبین خواست تا به بازیکنان خسته نباشید بگوید و به آنها اعلام کند که نحوه بازی آنها رضایت بخش است. هم بازیکنان و هم کادر فنی عملکرد خوبی داشته‌اند و باید از این هم بهتر بشود چون این حق پرسپولیس است.

عضو هیات مدیره پرسپولیس درباره اینکه آیا احتمال تمدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ وجود دارد یا خیر، یادآور شد: صد درصد. همه از پرسپولیس و عملکرد مثبت تیم رضایت دارند. هیچ گزینه‌ای بهتر از برانکو برای پرسپولیس نیست.گرشاسبی در پایان درباره غیبتش در جلسات هیات مدیره پرسپولیس هم گفت: یک جلسه نرسیدم که به هیات مدیره بروم. یکبار هم در ماموریت خارج از تهران بودم و برای همین نشد که به جلسه برسم. الان اگر اجازه بدهید به جلسه برسم!

منبع: مهر

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار