امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۲:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15405
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۵۷
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، نیروهای ارتش سوریه طی دو روز گذشته چندین حمله افراد مسلح به مناطق «الأشرفیه» ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، نیروهای ارتش سوریه طی دو روز گذشته چندین حمله افراد مسلح به مناطق «الأشرفیه» و «حدیقة الزراعة» در شرق «بستان الباشا» از توابع شهر «حلب» در شمال سوریه را دفع و ده‌ها تروریست را کشته و زخمی کردند.

همچنین یگان‌های ارتش سوریه 109 فرد مسلح را در مناطق «جسر المشاه» و خیابان «الوکاﻻت» در منطقه «الصاخور» و 50 فرد مسلح دیگر را در مناطق «الشیخ خضر» و «بنی زید» و «میدان الترکاوی» به قتل رساندند.

این درحالی است که نیروهای نظامی مسئول محافظت از زندان مرکزی حلب تلاش افراد مسلح وابسته به گروه «جبهه النصره» برای حمله به این زندان را دفع کردند.

همچنین گزارش شده که در جریان کمین نصب شده توسط ارتش سوریه در منطقه «الاشرفیه» 30 فرد مسلح کشته شدند. در جریان عملیات ارتش سوریه در شرق منطقه «بستان الباشا» 17 فرد مسلح کشته شدند.

در عملیات منطقه «الشیخ خضر» نیز 11 فرد مسلح کشته شدند تا در جریان دفاع از زندان مرکزی حلب در برابر حمله افراد مسلح 12 تروریست و نزدیکی کارخانه شیشه سازی حلب 8 فرد مسلح و در نزدیکی کارخانه «السیف» نیز 3 فرد مسلح کشته شدند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها