امروز : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 22
۰۸:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154061
تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۶:۵۸
تعداد بازدید: 210
به گزارش پیروان مــوعــود ، عصر امروز و همزمان با پایان کار تعطیلات شورای اسلامی در هفته جاری و آغاز تعطیلات ۱۰ روزه نمایندگان، جمعی از کارکنان ...

به گزارش پیروان مــوعــود ، عصر امروز و همزمان با پایان کار تعطیلات شورای اسلامی در هفته جاری و آغاز تعطیلات ۱۰ روزه نمایندگان، جمعی از کارکنان پست‌های فشار قوی برق مقابل ضلع شرقی مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

این افراد با اعتراض نسبت به شرایط نامناسب کاری و قراردادی خود از جمله بلاتکلیفی در تبدیل وضعیت و عدم بهره‌مندی از حقوق و مزایای متناسب با سختی، تخصص و خطر کار خود، خواستار پیگیری وضعیت خود از سوی نمایندگان مجلس شدند.

به گفته تجمع‌کنندگان، مدیریت و بهره‌برداری از پست‌های فشار قوی در رده مسائل حاکمیتی است، اما وزارت نیرو با واگذاری بخش‌های مربوط به اداره پست‌های فشار قوی به بخش خصوصی، زمینه ناامنی شغلی برای کارکنان این گروه و نیز پایین آمدن حقوق و مزایای آنها را فراهم کرده است.

تجمع‌کنندگان با در دست داشتن پلاکاردهایی از فرمایشات مقام معظم رهبری درباره اجرای درست سیاست‌های اصل ۴۴ قانون اساسی، خواستار توجه مسئولان به این توصیه‌های رهبری و تعیین تکلیف خود شده‌اند.

 

منبع: مهر

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار