امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۴:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154100
تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۲۰:۳۹
تعداد بازدید: 231
به گزارش «پیروان مــوعــود»، بخش کنترل انتشارات و متن قرآن کریم وزارت کشور مالزی در بیانیه ای اعلام کرد که انتشار پنج کتاب در مورد دین و قرآن ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، بخش کنترل انتشارات و متن قرآن کریم وزارت کشور مالزی در بیانیه ای اعلام کرد که انتشار پنج کتاب در مورد دین و قرآن کریم ممنوع است.براساس این بیانیه، انتشار کتاب 'بهاء الله و عصر جدید' در معرفی و ترویج فرقه ضاله بهائیت در مالزی ممنوع شد.
چهار کتاب دیگر در مورد دین و بحث ترویج کثرت گرایی را نیز وزارت کشور مالزی ممنوع کرد.'حشیمه نیک جعفر' مسئول بخش کنترل انتشارات و متن قرآن کریم در وزارت کشور مالزی، گفت که این ممنوعیت انتشار به دلیل تعالیم قرآن انجام شد، چرا که این کتاب ها حاوی عناصری است که می تواند مسلمانان را به اشتباه انداخته و شامل تفاسیر منحرف است.
به گزارش خبرگزاری رسمی مالزی (برناما)، وی گفت که برخی از این نشریات و کتاب ها می تواند صلح عمومی را به خطر انداخته و به ایمان مردم آسیب وارد کند.انتشار این کتاب ها با استناد قانون سال 1984 ممنوع شده و جرم محسوب می شود.
براساس این قانون هر فردی نسبت به چاپ، واردات، تولید، بازنشر، فروش، توزیع، پیشنهاد فروش و در اختیار داشتن هر یک از کتاب های ممنوعه اقدام کند مرتکب جرم شده و می تواند به سه سال زندان و یا جریمه 20 هزار رینگیتی (حدود پنجهزار دلاری) یا هر دو محکوم شود.
انتهای پیام /654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار