امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۱۲:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154110
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 216
به گزارش «پیروان مــوعــود»، دادگاه جنایی چهارم بحرین روز گذشته، 29 نفر از شهروندان 16 تا 25 ساله این کشور را به اتهام دست داشتن در انفجار منطقه "بنی ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، دادگاه جنایی چهارم بحرین روز گذشته، 29 نفر از شهروندان 16 تا 25 ساله این کشور را به اتهام دست داشتن در انفجار منطقه "بنی جمره" را به 10 تا 55 سال زندان و یا حبس ابد محکوم کرد.

این دادگاه همچنین تابعیت بحرینی از سه متهم این پرونده را به اتهام ساخت مواد منفجره برای مقاصد آنچه آن را تروریستی خواند، سلب کرد.

بحرین از 14 فوریه سال 2011 میلادی شاهد انقلاب مردمی علیه رژیم آل خلیفه است. مردم خواهان آزادی، برقراری عدالت و رفع تبعیض و روی کار آمدن نظامی منتخب در کشورشان هستند.

این درخواست‌ها با سرکوبگری رژیم بحرین با همدستی برخی کشورهای عربی از جمله عربستان روبه‌رو شده است. رژیم بحرین در راه سرکوب بحرین همچنین عناصری از پاکستان، اردن و سایر کشورها را به خدمت گرفته است.

رژیم بحرین برای خاموش کردن شعله اعتراضات شمار زیادی از رهبران مخالف را بازداشت و با پرونده سازی به زندانهای طولانی‌مدت محکوم کرده است.

علی رغم انتقادهای سازمانهای حقوق بشر از رژیم آل خلیفه به دلیل نقض گسترده حقوق بشر در این کشور، اما این رژیم همچنان جواب اعتراضات مردمی را با گلوله و زندان و سلب تابعیت می دهد.

انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها