امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۴:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154115
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۳:۲۲
تعداد بازدید: 355
به گزارش پیروان مــوعــود ، سرهنگ حسن عابدی ، با اشاره به اجرای طرح زوج و فرد از درب منازل از صبح امروز در سراسر معابر شهر تهران اظهار داشت: از صبح ...

به گزارش پیروان مــوعــود ، سرهنگ حسن عابدی ، با اشاره به اجرای طرح زوج و فرد از درب منازل از صبح امروز در سراسر معابر شهر تهران اظهار داشت: از صبح امروز، پلیس راهور تهران بزرگ با بهره‌گیری از حداکثر نیروهای خود، طرح زوج و فرد از درب منازل را به اجرا درآورده و خوشبختانه همشهریان تهرانی نیز همکاری خوبی با عوامل پلیس داشته‌اند.

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: در حال حاضر عوامل پلیس راهور پایتخت در ۶۰۰ نقطه مشخص در سطح شهر مستقر شده‌اند و این در حالی است که طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، ۳۰۰ نقطه از این نقاط مشخص شده، در رینگ داخل محدوده زوج و فرد قرار داشته و همکاران ما بازرسی معاینه فنی و آلایندگی خودروها را کنترل می‌کنند.

وی در ادامه افزود: همچنین ۳۰۰ نقطه دیگر نیز در خارج از محدوده طرح زوج و فرد قرار داشته و عوامل پلیس در این نقاط، تردد خودروهای دارای پلاک مرتبط با امروز را تحت کنترل قرار می‌دهند.

عابدی خاطرنشان کرد: در حال حاضر با توجه به همکاری بسیار خوب مردم با اجرای این طرح، تا این لحظه در هیچ‌یک از معابر تهران بزرگ، شاهد گره ترافیکی نبودیم و تمام معابر پایتخت، از وضعیت بسیار روانی برخوردار هستند.

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص احتمال ادامه داشتن طرح زوج و فرد از درب منازل برای روز پنجشنبه نیز گفت: با توجه به اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر شروع بارش‌های جوی در تهران از عصر امروز، این طرح در روز پنجشنبه اجرا نخواهد شد.
 

منبع: تسنیم

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار