امروز : جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 28
۲۱:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15413
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۳
تعداد بازدید: 60
با توجه به تغییر رئیس و هیئت رئیسه مجمع نمایندگان استان اصفهان در جلسه دیروز مجلس شورای اسلامی و جایگزینی عباسعلی منصوری نماینده مردم کاشان به جای ...

با توجه به تغییر رئیس و هیئت رئیسه مجمع نمایندگان استان اصفهان در جلسه دیروز مجلس شورای اسلامی و جایگزینی عباسعلی منصوری نماینده مردم کاشان به جای محسن صرامی نماینده مردم خمینی شهر و رئیس اسبق مجمع نمایندگان اصفهان، محسن صرامی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان چگونگی روند این تغییرات را توضیح داد.

وی در ادامه افزود: طبق آیین نامه داخلی مجمع نمایندگان استان اصفهان در ابتدا با توجه به توافق تمام نمایندگان، منطقه استان اصفهان به چهار ناحیه بزرگ شمال و شرق، جنوب، غرب و مرکز تقسیم‌بندی شد و در هر قسمت پنج نماینده در آن قرار گرفتند و در مرحله بعدی با توجه به قرعه‌کشی ترتیب و اولویت‌بندی این مناطق تعیین شد.

صرامی بیان کرد: امسال طبق همان قرعه کشی نوبت شمال و شرق اصفهان بود که در میان پنج نماینده این منطقه، عباسعلی منصوری با قاطعیت آرا به عنوان رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان برگزیده شدند.

وی ادامه داد: همیشه کش مکش‌های سیاسی بزرگ‌ترین دلیل عقب افتادن کارهای اساسی بوده است، من سعی کردم که در طول یکسال فعالیتم به عنوان رئیس مجمع نمایندگان از این چالش‌ها و کش مکش‌های سیاسی پرهیز کنم و پیشنهادم به رئیس جدید مجمع نیز همین است.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس تصریح کرد: در طول یکسال گذشته اساس کار مجمع نمایندگان مجلس استان اصفهان را بر پایه خدمت به مردم و دوری از تلاطم‌های سیاسی نهادم و با توجه به نیاز استان برای رسیدگی به امر تولید، تمرکز همه نمایندگان را بر این موضوع معطوف کردم و حتی در مجمع اجازه اظهار نظر و دخالت مستقیم نمایندگان در امر انتخابات داده نشد.

وی در پایان گفت: توصیه‌ای دوستانه ما به رئیس جمهور جدید این است که به دور از هرگونه حس ناسیونالیسمی و تفکر جزیره‌ای در راستای رسیدگی به حل مشکلات اقتصادی کشور در آینده از کارشناسان متخصص اقتصادی اصفهانی بهره جوید چرا که مدیران اصفهانی در امور اقتصادی و بازرگانی کارشناسان قوی هستند و امیدوارم که رئیس جمهور منتخب مردم از تکرار اشتباهات جبهه اصولگرایان و اصلاحات در چیدمان و گزینش افراد کابینه بپرهیزد.
انتهای پیام/63001/صا30/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار