امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۲۰:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15414
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۳
تعداد بازدید: 74
محمدصالح جوکار نماینده یزد و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ۳۰ ...

محمدصالح جوکار نماینده یزد و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ۳۰ خرداد (سالروز اعلام جنگ مسلحانه گروهک منافقین علیه نظام اسلامی) ، گفت: ما همواره منافقین را همراه با ترور می‌شناسیم؛ سازمانی که بیشترین ترور را در کشور ما انجام داده است.

وی افزود: منافقین با بهره‌گیری از افکار التقاطی و حمایت از سوی دشمنان در مقاطع سال‌های 60 و 61، بالاترین جنایات و ترورهای کور را در کشورمان انجام دادند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس خاطر نشان کرد: امروز هم این سازمان را همین گونه می‌شناسیم و منفورترین سازمان شناخته شده در بین مردم ایران به شمار می‌رود.

جوکار با اشاره به اقدامات ضد انسانی منافقین در دوران دفاع مقدس گفت: آنها همگام با صدام علیه رزمندگان اسلام وارد عمل شدند و پشت‌پرده پنهان‌شان کاملا آشکار شد.

وی تصریح کرد: مردم ایران «سازمان تروریستی نفاق» را به عنوان یک سازمان خیانت‌کار می‌شناسند.

نماینده مردم یزد در مجلس اظهار داشت: منافقین از سوی کشورهای دیگر و قدرت‌های بزرگ مورد حمایت قرار می‌گرفتند؛ همانطور که امروز آمریکایی‌ها از آنها حمایت و در مقابل نهضت بیداری از آنان بهره‌برداری می‌کنند.

جوکار تأکید کرد: با توجه به جنایاتی که منافقین انجام دادند، نهادهای بین‌المللی باید به خواست خانواده‌هایی که قربانی ترور آنها شدند توجه کنند و منافقین را در دادگاه مورد محاکمه قرار دهند یا تسلیم دستگاه قضایی کشورمان کنند.

وی افزود: متاسفانه از آنجایی که نهادهای بین‌المللی هم تحت‌تأثیر قدرت‌های بزرگ قرار دارند، کارآمدی خود را از دست داده‌اند و نمی‌توانند در قبال این سازمان‌ها قانون را اعمال کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در پایان تصریح کرد: از نظر انسان‌های آزاده، این قابل قبول نیست که مدعیان حقوق بشر در مقابل جنایات گسترده منافقین چشم‌پوشی کنند و آنها را به استخدام خود درآورند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها