امروز : یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 24
۰۹:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154141
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۶:۲۲
تعداد بازدید: 204
به گزارش «پیروان مــوعــود»، رئیس بنیاد شهید و امور ایثار گران شهرستان نجف آباد از شناسایی پیکر یکی از قربانیان فاجعه منا پس از 90 روز خبر داد.محسن ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، رئیس بنیاد شهید و امور ایثار گران شهرستان نجف آباد از شناسایی پیکر یکی از قربانیان فاجعه منا پس از 90 روز خبر داد.

محسن پور عبدالله روز چهارشنبه افزود: پیکر دکتر عباسعلی جوزی جانباز و آزاده سرافراز هشت سال دفاع مقدس که در بین قربانیان مفقود شده فاجعه منا قرار داشت، پس از گذشت بیش از 90 روز شناسایی شد.

وی افزود: در پی سفر دو تن از نزدیکان وی به عربستان سعودی در هفته گذشته و انجام آزمایشات DNA ، پیکر این جانباخته فاجعه منا که آزادگان سرافزار دوران دفاع مقدس می باشد و در یکی از قبرستان های مکه دفن شده بود، مورد شناسایی قرار گرفت.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثار گران شهرستان نجف آباد توضیح داد: در هفته گذشته دو تن از نزدیکان دکتر عباسعلی جوزی ( فرزند و برادر) برای شناسایی پیکر مطهر به عربستان سفر کردند.
وی افزود: با انجام آزمایشات پزشکی در عربستان سعودی و مشاهده تصاویر گرفته شده به هنگام دفن پیکر مطهر این قربانی فاجعه منا در یکی از قبرستان های مکه پس از بررسی پیکر دفن شده، ایشان بصورت کامل شناسایی شد.

پور عبدالله درباره انتقال پیکر این قربانی فاجعه منا از مکه به کشور تصریح کرد: هنوز تصمیمی برای بازگرداندن پیکر مطهر وی از سوی خانوده دکتر جوزی اتخاذ نشده است.

شهید دکتر عباسعلی جوزی ، آزاده و جانباز سرافراز دوران دفاع مقدس از شهرستان نجف آباد اصفهان در بین 10 تن از مفقودان ایرانی فاجعه منا قرار داشت که با گذشت بیش از 90 روز پیکر وی شناسایی شد.

شهرستان نجف آباد در 30 کیلومتری غرب اصفهان قرار دارد.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها