امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۳:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154143
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۶:۲۳
تعداد بازدید: 155
پیام جدید خلیفه خودخوانده داعش که بعد از کاهش نیروهای داعش در پی بازگشت گروهی به وطنشان و کشته شدن عده زیادی دیگر در میدان جنگ صورت گرفته است دست‌ مایه تمسخر فراوانی در شبکه‌‌های اجتماعی از سوی بسیاری از مسلمانان دنیا شده است.

یک روز پس از ۲۵ دسامبر؛ سالروز تولد عیسی مسیح و کریسمس، پیامی صوتی از سوی «ابوبکر البغدادی» رهبر گروه تروریستی داعش منتشر شد.

پیامی پس از هفت ماه، که وی در بخشی از این پیام از تمامی مسلمانان جهان خواسته بود تا به گروه تروریستی او بپیوندند.

این پیام رهبر خودخوانده داعش دست‌ مایه تمسخر فراوانی در شبکه‌‌های اجتماعی از سوی بسیاری از مسلمانان دنیا شده است.

«بابام بهم گفته نهایتا ساعت هشت شب خونه باشم، راه ما از همینجا از هم جدا می‌شه؟»

«متاسفم داعش، این مسلمان تازه از خواب بیدار شده و نیاز به یه قهوه نیاز داره و تازه الانم که آخر هفتس، نوئله اصلا و باید در کنار خانوادم باشم، حالا برو پی کارت»

«من واسه یکشنبه برنامه جنگ ستارگان «ریختم... شاید بعد‌تر»

«شرمنده ولی من دارم جنگ ستارگان نگاه می‌کنم شاید فردا»


«من یه کم اینجا سرم با این سوپر موتانت -یکی از کاراکترهای بازی کامپیوتری فالوت۴- شلوغه و هی آزارم می‌ده، نمی‌تونم.»«نمی‌تونم، داریم یه چیزی می‌خوریم و بعدش هم ماراتون تماشای فیلم‌‌های ترسناک کنار خانواده شروع می‌شه»


«میام حتما اما دارن یه تعمیراتی روی ترن‌ها نزدیک» لندن بریج «انجام می‌دن. شرمنده انجام می‌دم اما...»

«یعنی داری به من می‌گی که من باید به جای اینکه ببینم» لستر سیتی «داره تو لیگ قهرمان می‌شه به شما بپیوندم؟ اصلا راه نداره!

بسیاری از افرادی که پیام ابوبکر البغدادی را به تمسخر گرفته‌‌اند توییت‌های خود را خطاب به «ایاد البغدادی» نوشته‌اند که پیام رهبر تروریستی داعش را به زبان انگلیسی ترجمه کرده و آن‌ها را توئیت کرده است.

سخنان اخیر البغدادی سرکرده داعش درباره حمله به اسرائیل و آزادسازی قدس با هدف جذب نیروی‌های جدید صورت گرفته است.

این پیام البغدادی بعد از کاهش نیروهای داعش در پی بازگشت گروهی به وطنشان و کشته شدن عده زیادی دیگر در میدان جنگ صورت گرفته است.

در هفت ماه گذشته این اولین پیامی است که از رهبر داعش منتشر می‌شود. در پیام منتسب به رهبر داعش او می‌گوید که هر چند این گروه بخش‌هایی از اراضی تحت کنترلش را از دست داده، هنوز وضع خوبی دارد.

 

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها