امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۳:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154151
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۶:۴۴
تعداد بازدید: 245
به گزارش «پیروان مــوعــود»، شیخ علی سلمان روحانی برجسته بحرینی به مناسبت میلاد نبی اکرم (صلی الله علیه و آله) با ارسال پیامی از زندان راه نجات امت ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، شیخ علی سلمان روحانی برجسته بحرینی به مناسبت میلاد نبی اکرم (صلی الله علیه و آله) با ارسال پیامی از زندان راه نجات امت اسلامی و جهان را در گرو پیروی از رسالت پیامبر گرامی اسلام عنوان کرد.

 شیخ علی سلمان دبیر کل جمعیت اسلامی الوفاق در صفحه شخصی خود در یکی از شبکه های اجتماعی، با تبریک میلاد نبی اکرم (صلی الله علیه و آله) به مردم بحرین و ملت های اسلامی، گفت: اگر اسلام ناب محمدی (صلی الله علیه و آله) بدون تحریف، فهمیده و اجرا شود، رحمت، محبت و نیکی برای تمام مردم جهان به دور از رنگ، جنسیت، دین و آیین فراهم خواهد شد.

شیخ علی سلمان دبیرکل جمعیت اسلامی الوفاق پیش تر نیز در سالروز بازداشت خود تاکید کرده بود: به مبارزه مسالمت آمیز تا تحقق یافتن دمکراسی در بحرین همانند کشورهای قانونمند ادامه خواهم داد.

بحرین از زمان سرکوب قیام مردمی در سال 2011 میلادی تاکنون شاهد موجی از اعتراضات از سوی مردم آن کشور است که خواستار اصلاحات سیاسی هستند.

رژیم آل خلیفه به کمک نظامیان سعودی و ماموران امنیتی امارات که در قالب نیروهای سپر جزیره و نظامیان دیگر کشورهای عربی که در بحرین مستقر شده اند، اعتراضات مردمی این کشور را سرکوب می کنند.

بر اساس اسناد منتشره در پایگاه ویکی لیکس، رژیم بحرین در سال 2012 برای سرکوب مخالفان از کشورهای مغرب و اردن نیز درخواست کمک نظامی کرده بود که با موافقت این دو کشور روبه رو شد.

انتهای پیام

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار