امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۰۷:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154165
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۵۲
تعداد بازدید: 144
به گزارش «پیروان مــوعــود»، این مرجع تقلید در دیدار شیخ احمد حسون مفتی کل سوریه و هیئت همراه ضمن ابراز خوشوقتی از این دیدار ابراز امیدواری کرد: ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، این مرجع تقلید در دیدار شیخ احمد حسون مفتی کل سوریه و هیئت همراه ضمن ابراز خوشوقتی از این دیدار ابراز امیدواری کرد: با شکست گروههای تکفیری و حامیان آنها، آینده بهتر و روشنتری درانتظار مردم سوریه باشد.

او با اشاره به خطر گروه های تکفیری برای جهان اسلام تاکید کرد: دفع کامل این خطر جز با مقابله فکری و فرهنگی امکان پذیر نیست و لازم است رسانه های گروهی نقش فعال تری در این زمینه ایفا کنند.

آیت الله مکارم شیرازی در همین راستا ایجاد یک شبکه تلویزیونی در نقد افکار تکفیری را ضروری دانست و قول همکاری با آن را داد.

او همچنین از وضعیت مناطق جنگ زده و بحرانی سوریه از جمله چهار منطقه شیعه نشین تحت محاصره دشمن استفسار کرد که حسون در پاسخ اظهار امیدواری کرد: ظرف هفته های آینده این مناطق کاملا به دست نیروهای مبارز سوری آزاد شود.

این مرجع تقلید با تمجید از روحیه بالای مردم این مناطق اظهار کرد: مردم این شهرها بیش از سه سال است که در محاصره دشمن هستند ولی حاضر به تسلیم یا خروج از این مناطق نشده اند.

از سوی دیگر مفتی سوریه در این دیدار از برگزاری کنگره خطر جریان های تکفیری در سال گذشته توسط آیت الله مکارم شیرازی تقدیر کرد و گفت: آنچه مرا امروز به قم کشانده است آثار و خدمات شما برای جهان اسلام به ویژه مقابله با جریان های تکفیری است.

او از آیت الله مکارم شیرازی تقاضا کرد همواره برای ایشان و دولت و مردم سوریه دعا کند.

در پایان این دیدار هدایایی از سوی این مرجع تقلید تقدیم مهمانان سوری شد.

انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها