امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۰۹:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154167
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۵۲
تعداد بازدید: 143
به گزارش «پیروان مــوعــود»، تعدادی از اعضای دفتر آیت الله سیساتی با حضور در شهر الرمادی به کمک رسانی به شهروندان این شهر که در حال بازگشت به خانه ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، تعدادی از اعضای دفتر آیت الله سیساتی با حضور در شهر الرمادی به کمک رسانی به شهروندان این شهر که در حال بازگشت به خانه های خود بودند، پرداختند.

 شهر الرمادی روز شنبه به طور کامل از دست تروریست های تکفیری داعش آزاد شد و رزمندگان و نیروهای ویژه عراقی به پاکسازی این شهر از تله های انفجاری تا دو روز پس از آن، پرداختند.

حال پس از پاکسازی این شهر، بسیاری از ساکنان این شهر که به دستور دولت و یا به دلیل ترس از اقدامات وحشیانه داعش، الرمادی را ترک کرده بودند، در حال بازگشت به خانه های خود هستند.

در این راستا تعدادی از اعضای بیت آیت الله سیستانی در عراق، در این شهر حاضر شده و به کمک رسانی به مردم آواره این شهر پرداختند.

این روحانیون با توزیع مواد غذایی و خوراکی بین زنان و کودکان، و نیز کمک های معنوی، به تقویت روحیه مردم این شهر، پرداختند.

آیت الله سیستانی مرجع عالیقدر جهان اسلام، از آغاز فعالیت تروریست ها تکفیری در این کشور، با صدور فتوایی مبنی بر لزوم دفاع از کشور و جهاد با تروریست، تاثیر بسیاری در تشکیل سازمان بسیج مردمی عراق (الحشد الشعبی) و توقف پیشروی های داعش داشتند.

ایشان همچنین در مواقع ضروری با ارسال نمایندگان و اعضای دفاتر خود به مناطق مورد نیاز، در تقویت مادی و معنوی ساکنان مناطق مورد نظر، نقش بسزایی ایفاء کرده اند.

نمایندگان آیت الله سیستانی در حال کمک به الرمادی ها + تصویر

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها