امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۴:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154192
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۶:۰۱
تعداد بازدید: 311
به گزارش «پیروان مــوعــود»، معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از ثبت نام حدود ۴۰هزار نفر از دانشگاهیان سراسر کشور تا امروز جهت تشرف ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از ثبت نام حدود ۴۰هزار نفر از دانشگاهیان سراسر کشور تا امروز جهت تشرف به عتبات عالیات در سایت لبیک خبر داد.

محمد زارع گفت: ثبت نام چهاردهمین دوره عتبات دانشگاهیان از روز اول دی ماه آغاز شده است و تا ۱۱ دی ماه در سایت لبیک ادامه خواهد داشت.

وی آخرین آمارثبت نام کنندگان را تا به امروز حدود ۴۰ هزار نفر عنوان کرد و افزود:در مدت ۹ روز حدود ۴۰ هزار نفر از دانشگاهیان اعم از پسران دانشجوی مجرد، دختران دانشجوی مجرد، دانشجویان متاهل، کارمندان دانشگاه ها و اساتید جهت تشرف به عتبات عالیات ثبت نام نموده اند.

زارع در خصوص زمان قرعه کشی و اعلام نتایج آن هم گفت:قرعه کشی از دانشگاهیان متقاضی تشرف به عتبات روز دوازدهم دی ماه انجام می شود و نتایج آن از روز سیزدهم دی ماه در سایت لبیک به نشانی www.labbayk.ir اعلام خواهد شد و زائران اصلی و ذخیره بعد از اعلام قرعه کشی یک هفته فرصت دارند تا نسبت به نهایی کردن ثبت نام خود اقدام کنند.

وی در خصوص قیمت اعزام به صورت زمینی و هوایی هم گفت:حدود قیمت اعزام به صورت زمینی ۹۷۰ هزار تومان و هوایی یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خواهد بود که هزینه نهایی بعد از اعلام سازمان حج و زیارت و صادر شدن فیش نهایی از سوی آژانس های زیارتی مشخص خواهد شد.

زارع گفت:کسانی که در قرعه کشی انتخاب خواهند شد به دقت دفترچه راهنما را مطالعه و در زمان بندی های اعلام شده نسبت به تحویل مدارک خود اقدام کنند.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها