امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۸:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154194
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۶:۰۱
تعداد بازدید: 298
به گزارش «پیروان مــوعــود»، آستان مقدس حسینی همچنان به کمک های مادی و لوجستیکی خود به یگان های نظامی عشائر اهل سنت در جبهه مبارزه با تروریست های ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، آستان مقدس حسینی همچنان به کمک های مادی و لوجستیکی خود به یگان های نظامی عشائر اهل سنت در جبهه مبارزه با تروریست های داعش در استان صلاح الدین ادامه می دهد.

در این زمینه گروه اعزامی حرم مطهر امام حسین(علیه السلام) به مناطق تلال مکحول و حقول علاس ضمن بازدید از یگان های نظامی عشائر سنی در این مناطق، کمک های مالی و غذایی را به آنها تقدیم کرده و به آنها در مبارزه با تروریست ها روحیه دادند.

شیخ فاهم ابراهیمی مسئول تبلیغات دینی حرم مطهر حسینی در این رابطه گفت: بازدید از برادران اهل سنت در استان صلاح الدین با دستور تولیت محترم حرم مطهر صورت گرفته و بر این اساس آستان مقدس حسینی گروهی متشکل از روحانیون و اهالی رسانه و کادر فنی به همراه کمک های لازم به این مناطق اعزام کرده است.

وی افزود: رزمندگان حاضر در این مناطق تاکید کردند که به طور پیوسته در حال پیشروی به مناطق تحت سیطره داعش هستند و پیروزی های زیادی نیز در پیش دارند و از کمک های حرم مطهر حسینی تشکر کردند.


انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار